Андрій Засуха: Перемога України – найголовніша перемога у моєму житті

Андрій Засуха кандидат у депутати у Київську обласну раду. Його знає уся Київщина, як вмілого управлінця та відомого футбольного діяча. Чому він пішов у політику, що планує змінювати та яким бачить майбутнє Київщини? В інтерв’ю Андрій Засуха розкриває усі деталі.

Чому ви раптом вирішили піти в політику?

Я живу і працюю в Ковалівці. Наше село постійно розвивається. Ми розвиваємо не тільки бізнес та промисловість, але й соціальну сферу. Втім, я до мене прийшло розуміння, що побудувати успішну громаду в неуспішній країні неможливо. Я витрачаю шалені зусилля на подолання усіх недолугих перепонів, які нам підсовують наші політики, і з року в рік стає складніше. Я витрачаю час і сили для подолання наслідків, замість того, аби змінювати саму систему.  В мене є досвід, знання і бачення того, що треба робити в Україні. Тому вважаю, що зміни треба з чогось починати і я хочу розпочати з власного дому з Київської області.

Київщина це ваш політичний Олімп чи ви все ж плануєте підкорювати інші вершини?

Зараз потрібно говорити не про мої амбіції, а про мою відповідальність. Я вважаю, що мого досвіду і компетенції достатньо, щоб бути ефективним на рівні регіональної політики.  

Якщо мені вдасться реалізувати усі мої плани, і я буду знати, що моїх вмінь підкріплених досвідом буде достатньо для більшого я буду рухатись далі. Але сьогодні я впевнений, що можу впоратися на рівні Київщини.  

Чи є в вас план дій, який ви будете реалізовувати, коли станете депутатом?

Успіх чи програш підприємства залежить від того наскільки ефективний план його розвитку. У державному управлінні так само. Чесно скажу, я раніше не задумувався над цим питанням, бо всі державні кошти акумулювалися по незрозумілим схемам, а потім ділилися на країну. Але децентралізація дала територіальним громадам і нашому регіону  

Достатньо ресурсів, аби замислитись про власне благополуччя. Я прагну того, щоб Київщина мала реальну програму стратегічного розвитку регіону, яка буде націлена на розвиток малого та середнього бізнесу, промисловості та створення нових робочих місць. Безумовно ми не маємо забувати й про соціальну сферу. Все те, що я роблю в межах Ковалівки, я хочу робити в рамках усієї області. 

В такому разі, яких ключових змін, на вашу думку, потребує Київщина? 

Відсутність стратегії це найголовніша проблема. У господарстві ми розуміємо, що ми будемо роботи через рік, два, три у розрізі розвитку виробництва. Стадіон можна збудувати за рік і я це довів. Однак спочатку в мене з’явилася ідея, потім проект і лише потім я почав будівництво. В мене вийшло, тому що я мав чіткий план.

Те, що відбувається зараз не тільки на Київщині, але й у всій країні доводить, що у влади взагалі немає ніякого розуміння і плану дій. Я не бачу, якою країна буде через 5 років. В мене народився син, я не розумію в якій країні він буде рости і жити. Я хочу, щоб це розуміння було і в мого сина, і в інших дітей та у їх батьків.     

Ви нова людина в політиці. Як ви ставитеся до тренду “нових облич” та яким політиком ви плануєте бути? 

Я відверто скажу, напевно я не дуже добре розбираюся в українській політиці. Але переконаний, що політику, як і будь-яку іншу сферу, характеризують особисті якості та професіоналізм людей, які нею займаються. Якщо в лікарні працюють лікарі-професіонали це гарна лікарня. Якщо у господарстві вмілий агроном  це успішне підприємство. Тож, якщо в політику прийдуть професійні та порядні люди, політика теж буде успішною. Я вважаю, що в політику повинні йти не просто “нові обличчя”, а люди, які мають знання і, головне, втілення цих знань у реальні досягнення. Тоді цей досвід можна успішно масштабувати на рівень громади, області та навіть країни.      

Який ваш особистий рецепт успіху і як ви плануєте здобувати перемогу у політиці?

Треба мати волю для досягнення своєї мети і треба мати команду. У сучасному світі один в полі не воїн. Це стосується бізнесу, спорту, політики. Для успіху в будь-якій сфері необхідні воля, бачення керівництва та єдність команди. 

Це саме тому ви обрали “Батьківщину”?

Я побачив у обласного керівництва партії розуміння того, що зміни потрібні і вони неминучі. Коли ближче познайомився, я побачив це об’єднаний колектив. І давайте все ж дивитися об’єктивно, “Батьківщина” це єдина партія, якій протягом більш ніж 20 років довіряють люди. Іншої такої партій не існує в Україні. Тому я вирішив йти у потужну професійну команду, аби посилити її. Силу ланцюга міряють не по найсильнішій ланці, а по найслабшій. Я впевнений, що я не найслабша ланка і намагатимусь докласти якомога більше  для того, аби почати змінювати країну. 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Бучанці підтримують проведення всеукраїнського референдуму

Бучанці підтримують проведення всеукраїнського референдуму

Ірпінці за референдум та проти продажу землі!

Ірпінці за референдум та проти продажу землі!

Фракція «Батьківщина» у Бучанській міській раді підтримала на сесії звернення депутатів до Кабінету Міністрів України щодо незадовільного рівня вакцинації

Фракція «Батьківщина» у Бучанській міській раді підтримала на сесії звернення депутатів до Кабінету Міністрів України щодо незадовільного рівня вакцинації

Календар новин
Червень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30