Андрій Засуха: Перемога України – найголовніша перемога у моєму житті

Андрій Засуха кандидат у депутати у Київську обласну раду. Його знає уся Київщина, як вмілого управлінця та відомого футбольного діяча. Чому він пішов у політику, що планує змінювати та яким бачить майбутнє Київщини? В інтерв’ю Андрій Засуха розкриває усі деталі.

Чому ви раптом вирішили піти в політику?

Я живу і працюю в Ковалівці. Наше село постійно розвивається. Ми розвиваємо не тільки бізнес та промисловість, але й соціальну сферу. Втім, я до мене прийшло розуміння, що побудувати успішну громаду в неуспішній країні неможливо. Я витрачаю шалені зусилля на подолання усіх недолугих перепонів, які нам підсовують наші політики, і з року в рік стає складніше. Я витрачаю час і сили для подолання наслідків, замість того, аби змінювати саму систему.  В мене є досвід, знання і бачення того, що треба робити в Україні. Тому вважаю, що зміни треба з чогось починати і я хочу розпочати з власного дому з Київської області.

Київщина це ваш політичний Олімп чи ви все ж плануєте підкорювати інші вершини?

Зараз потрібно говорити не про мої амбіції, а про мою відповідальність. Я вважаю, що мого досвіду і компетенції достатньо, щоб бути ефективним на рівні регіональної політики.  

Якщо мені вдасться реалізувати усі мої плани, і я буду знати, що моїх вмінь підкріплених досвідом буде достатньо для більшого я буду рухатись далі. Але сьогодні я впевнений, що можу впоратися на рівні Київщини.  

Чи є в вас план дій, який ви будете реалізовувати, коли станете депутатом?

Успіх чи програш підприємства залежить від того наскільки ефективний план його розвитку. У державному управлінні так само. Чесно скажу, я раніше не задумувався над цим питанням, бо всі державні кошти акумулювалися по незрозумілим схемам, а потім ділилися на країну. Але децентралізація дала територіальним громадам і нашому регіону  

Достатньо ресурсів, аби замислитись про власне благополуччя. Я прагну того, щоб Київщина мала реальну програму стратегічного розвитку регіону, яка буде націлена на розвиток малого та середнього бізнесу, промисловості та створення нових робочих місць. Безумовно ми не маємо забувати й про соціальну сферу. Все те, що я роблю в межах Ковалівки, я хочу робити в рамках усієї області. 

В такому разі, яких ключових змін, на вашу думку, потребує Київщина? 

Відсутність стратегії це найголовніша проблема. У господарстві ми розуміємо, що ми будемо роботи через рік, два, три у розрізі розвитку виробництва. Стадіон можна збудувати за рік і я це довів. Однак спочатку в мене з’явилася ідея, потім проект і лише потім я почав будівництво. В мене вийшло, тому що я мав чіткий план.

Те, що відбувається зараз не тільки на Київщині, але й у всій країні доводить, що у влади взагалі немає ніякого розуміння і плану дій. Я не бачу, якою країна буде через 5 років. В мене народився син, я не розумію в якій країні він буде рости і жити. Я хочу, щоб це розуміння було і в мого сина, і в інших дітей та у їх батьків.     

Ви нова людина в політиці. Як ви ставитеся до тренду “нових облич” та яким політиком ви плануєте бути? 

Я відверто скажу, напевно я не дуже добре розбираюся в українській політиці. Але переконаний, що політику, як і будь-яку іншу сферу, характеризують особисті якості та професіоналізм людей, які нею займаються. Якщо в лікарні працюють лікарі-професіонали це гарна лікарня. Якщо у господарстві вмілий агроном  це успішне підприємство. Тож, якщо в політику прийдуть професійні та порядні люди, політика теж буде успішною. Я вважаю, що в політику повинні йти не просто “нові обличчя”, а люди, які мають знання і, головне, втілення цих знань у реальні досягнення. Тоді цей досвід можна успішно масштабувати на рівень громади, області та навіть країни.      

Який ваш особистий рецепт успіху і як ви плануєте здобувати перемогу у політиці?

Треба мати волю для досягнення своєї мети і треба мати команду. У сучасному світі один в полі не воїн. Це стосується бізнесу, спорту, політики. Для успіху в будь-якій сфері необхідні воля, бачення керівництва та єдність команди. 

Це саме тому ви обрали “Батьківщину”?

Я побачив у обласного керівництва партії розуміння того, що зміни потрібні і вони неминучі. Коли ближче познайомився, я побачив це об’єднаний колектив. І давайте все ж дивитися об’єктивно, “Батьківщина” це єдина партія, якій протягом більш ніж 20 років довіряють люди. Іншої такої партій не існує в Україні. Тому я вирішив йти у потужну професійну команду, аби посилити її. Силу ланцюга міряють не по найсильнішій ланці, а по найслабшій. Я впевнений, що я не найслабша ланка і намагатимусь докласти якомога більше  для того, аби почати змінювати країну. 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Офіційні результати місцевих виборів в Україні: «Батьківщина» посіла 2 місце і дякує за довіру

Офіційні результати місцевих виборів в Україні: «Батьківщина» посіла 2 місце і дякує за довіру

Дані ЦВК свідчать про перемогу на місцевих виборах «Слуги народу» та «Батьківщини», – Решмеділова

Дані ЦВК свідчать про перемогу на місцевих виборах «Слуги народу» та «Батьківщини», – Решмеділова

Депутати Київської обласної ради від «Батьківщини» урочисто отримали свої посвідчення

Депутати Київської обласної ради від «Батьківщини» урочисто отримали свої посвідчення

Календар новин
Грудень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31