«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

Команда «Батьківщини» у Київській області регулярно допомагає лікарям, поліцейським й тим, хто опинився у скрутному становищі, боротися з пандемією COVID-19 та кризою спричиненою жорсткими карантинними обмеженнями.  

Днями партійці Київської обласної «Батьківщини» здійснили благодійний візит до Обухівського, Васильківського та Кагарлицького районів. Голова «Батьківщини» у Київській області Костянтин Бондарєв, депутат Київської обласної ради VII скликання Ганна Старикова та голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко передали допомогу у 4 районні лікарні: Кагарлицьку ЦРЛ, Обухівську ЦРЛ, Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги та КНП ВРР Васильківської центральної районної лікарні. 

«За час пандемії ми відвідали дуже багато лікарень на Київщині. На жаль, всі лікарі кажуть одне і те саме: лікарні в області фінансуються здебільшого місцевими бюджетами, централізовано від держави майже ніякої допомоги. Хоч станом на сьогодні наші лікарі в області і забезпечені, вони все одно звертаються до нас, адже ніхто не знає скільки ще триватиме пандемія і що буде завтра», − зазначив Костянтин Бондарєв. 

Команда Київської обласної «Батьківщини» передала медикам захисні окуляри, рукавиці, респіратори, захисні маски, антисептики та інвалідні візки. 

А також партійці завітали з продуктовими наборами до жителів села Мала Вільшанка, які зверталися з проханнями до «Батьківщини».

 

Для протидії COVID-19 депутати від «Батьківщини» по всій Україні виділили близько 9 мільйонів гривень власних коштів (6 мільйонів – за попередній період, а з 21 квітня – додатково 3 мільйони), роздали  понад  960 тисяч одноразових і багаторазових масок, 17 500 захисних костюмів, 50 500 продуктових наборів.

На гарячу лінію «Батьківщини» надходить велика кількість прохань про засоби індивідуального захисту та продуктові набори, партійці спільно з волонтерами збирають усе необхідне і адресно доставляють.

Команда Київської обласної «Батьківщини» наголошує: якщо ви потребуєте допомоги − звертайтеся за телефоном 0 800 500 982.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв: Український газ має коштувати для українців трохи більше 3 грн за кубометр

Костянтин Бондарєв: Український газ має коштувати для українців трохи більше 3 грн за кубометр

Вчора ми зазнали тяжкої втрати. Пішов з життя член команди “Батьківщини” на Київщині –  Іса Курамагамедов.

Вчора ми зазнали тяжкої втрати. Пішов з життя член команди “Батьківщини” на Київщині – Іса Курамагамедов.

Київська обласна рада прийняла бюджет 2021

Київська обласна рада прийняла бюджет 2021

Календар новин
Січень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31