«Батьківщина» Київщини організувала спортивний турнір для сільської молоді

Днями за фінансової підтримки депутата Київської облради від «Батьківщини» Олега Кищука та голови Броварської районної парторганізації Анни Гоголіної в Калинівському спорткомплексі відбулися змагання з футболу серед дівчачих команд.

Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партійного осередку.

Сім команд із сіл Броварського району змагалися за цінні призи – фітнес-браслети, кубки, медалі, почесні грамоти та дипломи. Перемогу здобула старша команда Красилівки, друге місце посіли дівчата з Тарасівки, а третє – з Бобрика.

Представник «Батьківщини» Олег Кищук влаштував для переможців та учасників змагань солодкий стіл.

«Для багатьох сіл характерна відсутність закладів культури, а духовне збагачення  необхідне людині для повноцінного існування. Життя – це не лише смуга перешкод, проблем і турбот, але це ще й велике щастя, – заявив Олег Кищук у своїй промові, – Мені б хотілося, аби люди розвивалися, веселилися, рухалися вперед, займалися улюбленою справою… Щоб не забували бути просто щасливими, щоб хоч інколи влаштовували собі такі от свята. Адже щасливі люди – це ознака щасливої держави! Саме з тією метою я вирішив влаштувати ці змагання – і, схоже, всі лишилися задоволені. Це для мене головне!»

У рамках турніру був проведений конкурс «Найоригінальніше фото», головною умовою якого було зробити фотографію біля вказаного банеру і викласти в фейсбуці з хештегом «ми в силах змінити все». Після попереднього відбору, проведеного незалежними суддями, щаслива переможниця конкурсу – Аліна Костриця, отримала в подарунок Power Bank останньої моделі.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один – тільки вперед!

Юлія Тимошенко: Вибір у нас лише один – тільки вперед!

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

Календар новин
Квітень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30