«Батьківщина» Київщини організувала спортивний турнір для сільської молоді

Днями за фінансової підтримки депутата Київської облради від «Батьківщини» Олега Кищука та голови Броварської районної парторганізації Анни Гоголіної в Калинівському спорткомплексі відбулися змагання з футболу серед дівчачих команд.

Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партійного осередку.

Сім команд із сіл Броварського району змагалися за цінні призи – фітнес-браслети, кубки, медалі, почесні грамоти та дипломи. Перемогу здобула старша команда Красилівки, друге місце посіли дівчата з Тарасівки, а третє – з Бобрика.

Представник «Батьківщини» Олег Кищук влаштував для переможців та учасників змагань солодкий стіл.

«Для багатьох сіл характерна відсутність закладів культури, а духовне збагачення  необхідне людині для повноцінного існування. Життя – це не лише смуга перешкод, проблем і турбот, але це ще й велике щастя, – заявив Олег Кищук у своїй промові, – Мені б хотілося, аби люди розвивалися, веселилися, рухалися вперед, займалися улюбленою справою… Щоб не забували бути просто щасливими, щоб хоч інколи влаштовували собі такі от свята. Адже щасливі люди – це ознака щасливої держави! Саме з тією метою я вирішив влаштувати ці змагання – і, схоже, всі лишилися задоволені. Це для мене головне!»

У рамках турніру був проведений конкурс «Найоригінальніше фото», головною умовою якого було зробити фотографію біля вказаного банеру і викласти в фейсбуці з хештегом «ми в силах змінити все». Після попереднього відбору, проведеного незалежними суддями, щаслива переможниця конкурсу – Аліна Костриця, отримала в подарунок Power Bank останньої моделі.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30