«Батьківщина» Київщини продовжує боротьбу за справедливі тарифи

«Батьківщина» Київщини закликає депутатів всіх рівнів об’єднуватися для боротьби за встановлення справедливих та економічно обгрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги. Партійців обурив порядок денний Верховної Ради, «сповнений лобістськими законопроектами», і який не включає розгляд питань, що хвилюють звичайних громадян.

«До порядку денного й досі не включають законопроект про скасування постанови уряду щодо підвищення ціни на газ. Також не включені питання про створення тимчасових слідчих комісій, які могли б розібратися з корупцією НАК «Нафтогазу» на тарифах людей. Більшість українців не можуть платити за комунальні послуги вдвічі, втричі більше, аніж їхня зарплата», – обурена депутат фракції «Батьківщина» в Боярці Любов Лаврієнко.

За словами Олександра Борецького, міського депутата від ВО «Батьківщина», не менше обурення викликає й суттєва зміна в наданні субсидій, що значно ускладнює її отримання. Від цього страждають соціально незахищені верстви населення, які будуть «вкинуті до боргової ями».

«Це призведе до зубожіння народу України, адже разом із цінами на комунальні послуги зростають і ціни на товари широкого вжитку, що безперечно «б’є» по кишені споживача і неминуче призведе до значного росту інфляції. Очевидно одне: надприбутки газових олігархів зростатимуть і надалі за рахунок простих українців», – заявив «батьківщинівець».

Партійці Київщини закликали депутатів усіх рівнів стати на захист людей і звернутися до Президента України та Кабінету Міністрів із вимогою скасувати необґрунтоване підвищення ціни на газ для населення.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30