«Батьківщина Молода» проводить Школу політичного успіху на Київщині

У Білій Церкві  вже вдруге проходить «Школа політичного успіху», яку  традиційно проводить Київська міська  «Батьківщина Молода». Учасники школи  пройшли конкурсний відбір.

«Приємно, що молоді люди з таким ентузіазмом приходять на навчання. Вони активні, знайомляться, знаходять однодумців, друзів, намагаються реалізувати свої ідеї», – говорить лідер Білоцерківської «Батьківщини молодої» Віталій Шаравара.

Як розповіли партійці, цієї п’ятниці молоді люди з спілкувалися з лектором Геннадієм Друзенко. Це надзвичайно розумна і талановита людина. Він зумів зацікавити молодь, завів конструктивний діалог щодо кроку до успіху Нової Конституції України. Геннадій Друзенко – співавтор «Нового Курсу України», фіналіст проекту «Нові Лідери», український правник, публіцист, перекладач та громадський активіст, співзасновник та керівник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова

Представник партії «Батьківщина» в Білій Церкві Андрій Лавринець переконаний, що «Школа політичного успіху» дає знання, виховує нових, освічених лідерів для України. Зустрічі з такими неординарними особистостями, як Геннадій Друзенко, породжують справжніх патріотів, спонукають їх до конкретних дій, надихають змінювати країну.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей  із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщина» Київщини: Через децентралізацію в області закривають школи

«Батьківщина» Київщини: Через децентралізацію в області закривають школи

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
10
12
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
28