«Батьківщина» на Бородянщині отримала потужну підтримку виборців

Пори численні порушення, підкуп виборців, агітацію безпосередньо під час виборчого процесу, відсутність візуальної інформації на виборчих дільницях по кандидатах на посади голови та депутатів до ради ОТГ, провал організації волевиявлення та шалений тиск на партійців з боку пропрезидентського адмінресурсу – «Батьківщина» отримала 13,33% голосів до Бородянської ОТГ, а наш кандидат на посаду голови – 14,03%. Про це повідомляє прес-служба партії 96 округу.

«На долю Бородянської «Батьківщини» випали чималі виклики: за останні півроку ми пережили зраду колишнього керівника та частини бюро районної організації, ротацію до бюро районної парторганізації та обрання нового очільника. Попри це, ми змогли згуртуватися, дати опір масовим фальсифікаціям та отримали потужну підтримку виборців», – йдеться у повідомленні прес-служби.

Як повідомили у «Батьківщині», новий керівник Бородянської районної організації Наталія Новікова лише за чотири місяці на посаді здобула величезний кредит довіри виборців. Її результат 954 голоси та друге місце у перегонах на посаду голови ОТГ – це потужний ривок, який ще раз доводить, що «Батьківщина» залишається партією №1 серед електоральних уподобань українців.

Також у прес-службі партії 96 округу заявили про те, що влада вкотре довела, що буде застосовувати усі можливі засоби та методи, аби утримати свої позиції будь-яким шляхом. Зокрема, у селищі Пилиповичі роздавали гроші просто з прилавків магазинів аби люди віддали голоси за правильних кандидатів, а на більшості округів дільниці не були забезпечені необхідною документацією.

«Ми знов довели, що попри намагання наших опонентів, люди підтримують «Батьківщину». Про це свідчить потужна підтримка нашої партії, яку не змогли перекупити провладні кандидати», – переконані у «Батьківщині».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Хіт парад зашкварів від Зе!команди

Хіт парад зашкварів від Зе!команди

Долар по 100 вже в наступному році?

Долар по 100 вже в наступному році?

«Батьківщина» Київської області відкриває програму «кар’єрні сходи» для патріотичної та амбіційної молоді

«Батьківщина» Київської області відкриває програму «кар’єрні сходи» для патріотичної та амбіційної молоді

Календар новин
Грудень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31