«Батьківщина» Тимошенко наздоганяє «слуг народу» Зеленського, бо реально дбає про людей, – експерт

Зростання рейтингу «Батьківщини» Юлії Тимошенко пояснюється її послідовною, соціально орієнтовною активністю – команда експрем’єрки вимагає від влади виділяти кошти на підтримку медиків, вчителів, пенсіонерів, студентів. На кожну сферу життя у її команди є покроковий план дій, і монобільшості варто було б взяти ці рекомендації до уваги, адже люди все менше підтримують провладну політику.

Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

За його словами, у президента Зеленського падає рейтинг і водночас зростає антирейниг, натомість у Тимошенко антирейтинг – найменший, майже вдвічі менший, ніж у Бойка і Порошенка.

«Всім же зрозуміло: якщо вакцина безкоштовна, чому не може бути безкоштовних тестів? Тимошенко чітко і зрозуміло дає відповідь: ПЦР-тести мають бути безкоштовні, треба забезпечити киснем лікарні, припинити скорочення ліжкомісць. Ці конкретні пропозиції зменшують антирейтинг і підвищують рейтинг Тимошенко», – вважає експерт.

Послідовною й непохитною, на його переконання, є позиція лідерки «Батьківщини» щодо бюджету. Фракція пропонувала низку правок, щоб лікарі були забезпечені гідною зарплатою, а лікарні – оснащені необхідним обладнанням і медикаментами. 

«У Тимошенко була чітка вимога з корупційного дорожнього будівництва передати 15 мільярдів гривень на доплати лікарям, які працюють з ковідними хворими. А також передбачити в бюджеті кошти на закупівлю ключових противірусних препаратів, які є ефективними проти ковіду. Є комплекс моментів, які можуть допомогти боротися з пандемією, але ми бачимо вперте небажання Офісу президента вирішувати ці питання», – констатував експерт.

Експерт навів нещодавні результати соцдослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, які засвідчили, що в кінці жовтня, за «слуг народу» проголосували б 18,3% тих, хто визначився з вибором, за ОПЗЖ – 17%, команду Тимошенко – 15,4%, Євросолідарність – 15,1%.     

«Ще донедавна ми бачили «слуг народу» лідерами, а тепер їхні результати не сильно відрізняються, в межах похибки, від інших партій. І найголовніше – зараз вони не мають монобільшості в суспільстві. Тому треба формувати уряд національного порятунку з залученням компетентної патріотичної опозиції», – резюмував Костянтин Матвієнко.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко запропонувала план протидії епідемії та зниження тарифів. Також лідерка «Батьківщини» виступила з вимогою перегляду Держбюджету-2022, позаяк у ньому не враховано інтереси людей: не виділено достатніх коштів на пенсійне й соціальне забезпечення, медицину, освіту й науку.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Київська обласна «Батьківщина» розпочала процедуру відкликання депутата Ірпінської міськради

Київська обласна «Батьківщина» розпочала процедуру відкликання депутата Ірпінської міськради

Команда «Батьківщини» Київської області та депутати місцевих рад захистили землі Київщини від дерибану!

Команда «Батьківщини» Київської області та депутати місцевих рад захистили землі Київщини від дерибану!

Депутата Ірпінської міської ради Дениса Лавровського виключили із фракції «Батьківщина» за порушення рішень фракції

Депутата Ірпінської міської ради Дениса Лавровського виключили із фракції «Батьківщина» за порушення рішень фракції

Календар новин
Грудень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31