«Батьківщина» захищає права власників земельних паїв на Київщині

На Київщині в селах Тарасівка та Підлісся, які входять до складу новоствореної Великодимерської ОТГ, місцевий депутат-«батьківщинівець» Дмитро Іванов разом із побратимами по АТО відстоює права власників земельних паїв. 2 квітня «Батьківщина» спільно з селянами розпочала безстрокову мирну акцію біля підприємства ТОВ «МЕГА менеджмент-проект» у Тарасівці.

«Ми разом з побратимами, з якими були в АТО, розуміємо, що про людей ніхто не турбується в нашій державі, – каже Дмитро Іванов. – Ми вирішили допомогти громаді Великодимерської ОТГ звернути увагу орендарів на неприпустимість такої мізерної плати за землю».

За словами представника «Батьківщини», пай має годувати селянську сім’ю впродовж цілого року.

«Натомість платня за оренду землі настільки низька, що люди нічого собі дозволити не можуть. Орендатори нав’язують селянам кабальні умови й змушують підписувати договори оренди на довгий термін, що є незаконним», – зазначає Дмитро Іванов.

Відомо, що депутат-«батьківщинівець» неодноразово отримував погрози про фізичну розправу з боку аграрної мафії. Невідомі залякували Дмитра Іванова «дахом» у високих кабінетах, навіть обіцяли вбити чи ув’язнити.

Учасники акції, розгорнутої в Тарасівці, вимагають збільшити орендну плату за паї, здійснити ремонт доріг в ОТГ та вжити заходів, щоб хімічні речовини не потрапили в ґрунтові води.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Шлях вирішення транспортного питання у Вишгороді знайдено

Шлях вирішення транспортного питання у Вишгороді знайдено

“Без “Нового  економічного  курсу” Україна приречена”, – Костянтин Бондарєв

“Без “Нового економічного курсу” Україна приречена”, – Костянтин Бондарєв

Щеплення від популізму для Гройсмана, – Костянтин Бондарєв

Щеплення від популізму для Гройсмана, – Костянтин Бондарєв

Календар новин
Вересень2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
6
7
9
10
12
13
14
15
16
18
20
22
23
26
27
28
29
30