«Батьківщина» зареєструвала проект постанови, що передбачає підвищення пенсій військовим пенсіонерам

«Батьківщина» зареєструвала у Верховній Раді проект постанови № 7552 «Про виконання Кабінетом Міністрів України зобов’язань перед військовослужбовцями, військовими пенсіонерами та деякими іншими категоріями осіб».

Як нагадав народний депутат від фракції Юрій Одарченко, 30 серпня 2017 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову №704, якою були врегульовані питання грошового забезпечення військовослужбовців, військових пенсіонерів та прирівняних до них осіб.

«Кабмін зробив вигляд, що іде назустріч захисникам Батьківщини та підвищує виплати та пенсії для них. Постанова повинна була набути чинності 1 січня 2018 року. Проте 27 грудня 2017 року дію Постанови № 704 було відкладено на рік. І немає жодних гарантій, що в грудні 2018 року цей строк не відкладуть знову», – зазначив Юрій Одарченко.

Після численних звернень колишніх військовослужбовців народний депутат від «Батьківщини» зареєстрував проект Постанови №7552, який змушує уряд виконувати свої зобов’язання перед захисниками України.

Як зазначається у пояснювальній записці, проект Постанови передбачає перерахунок пенсій військовим пенсіонерам та представникам інших силових відомств.

«Уряд пообіцяв підвищення виплат і пенсій, тож люди, які захищають та захищали Україну, повинні отримати те, на що вони та їхні сім’ї розраховували», – вважає Юрій Одарченко.

На його переконання, ухвалення проекту Постанови не тільки забезпечить дотримання взятих державою зобов’язань, але і покращить соціальний стан військовослужбовців, військових пенсіонерів та прирівняних до них осіб.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв вісім років з “Батьківщиною”

Костянтин Бондарєв вісім років з “Батьківщиною”

Порошенко V: “Якщо “Батьківщину” не можна віджати – її потрібно знищити”

Порошенко V: “Якщо “Батьківщину” не можна віджати – її потрібно знищити”

Костянтин Бондарєв: «Проти «Батьківщини» розпочинається чергова брудна кампанія»

Костянтин Бондарєв: «Проти «Батьківщини» розпочинається чергова брудна кампанія»

Календар новин
Травень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
3
4
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31