«Батьківщинівець» нагородив спортсменок з панкратіону

1-4 листопада у білоруському місті Бобруйськ проходив чемпіонат світу з панкратіону, в якому у складі збірної України взяли участь спортсменки «Козацького лицарського клубу» Діана Григоренко з Васильківщини та Інна Радушинська з Фастівщини. Дівчата з Київщини вибороли бронзові медалі.

За інформацією Київського обласного партосередку, поїздка на чемпіонат стала можливою завдяки підтримці депутата Київської обласної ради від «Батьківщини» Олександра Волинця, який постійно підтримує ГО «Козацький лицарський клуб» та його вихованців.

Також «батьківщинець» надав автомобіль, аби зустріти дівчат в Києві з квітами, вітаннями і щирими обіймами.  За поданням обласного депутата, за вагомий особистий внесок у розвиток спорту на Фастівщині, на сесії Фастівської районної ради спортсменки були нагороджені Почесними грамотами Київської обласної ради.

«Незважаючи на те, що сільським дітям набагато важче займатись будь-яким спортом, дівчата з Київщини довели, що наполеглива праця над собою, талант і впевненість у власних силах допомагають здолати усі перешкоди. А їхня перемога вчергове доводить, що саме наші спортсмени прославляють Україну та зміцнюють її авторитет не тільки на Батьківщині, але й у всьому світі», – зазначив Олександр Волинець.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщинівці» Київщини провели в останній путь учасника бойових дій

«Батьківщинівці» Київщини провели в останній путь учасника бойових дій

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей  із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
10
12
16
17
18
19
21
24
25
26
27
28