«Батьківщинівці» Боярської міськради ініціювали звернення до влади щодо необхідності продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення

Боярська міська рада прийняла звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Ініціатором такого рішення витупила партія «Батьківщина».

 

Боярські депутати переконані, що із закінченням мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення розпочнеться торгівля останнім і найціннішим ресурсом, що залишається поки що у власності народу України.

 

«Скасування у Верховній Раді України мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення узаконить крадіжку земель у селян та дозволить вже в перші місяці 2018 року великим аграрним корпораціям, які належать нашим олігархам або, через підставних осіб, – іноземним транснаціональним корпораціям, вже цілком офіційно, контролювати 70% української землі», – наголошують місцеві депутати.

 

У Боярській міськраді переконані, що скасовувати мораторій неможливо, оскільки сьогодні відсутній дієвий законодавчий механізм для захисту селян від значного заниження вартості землі, не розвинуто фермерство, яке б мало фінансову можливість протистояти агрохолдингам та іншим олігархічним кланам, а також фактично не діють законодавчі акти України щодо унеможливлення порушень обробітку земель, яке в свою чергу призводить до знищення поживних властивостей найцінніших ґрунтів.

«Просимо вжити вичерпних заходів відповідно до наданих повноважень, щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення», -йдеться у зверненні.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв: 11 років тому я став частиною  «Батьківщини», яка сьогодні стала частиною мого життя

Костянтин Бондарєв: 11 років тому я став частиною «Батьківщини», яка сьогодні стала частиною мого життя

Костянтин Бондарєв: Змінювати Конституцію може лише народ, а не один бізнесмен, який дорвався до влади

Костянтин Бондарєв: Змінювати Конституцію може лише народ, а не один бізнесмен, який дорвався до влади

Обухівська міськрада проголосувала за доплати пенсіонерам

Обухівська міськрада проголосувала за доплати пенсіонерам

Календар новин
Липень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31