«Батьківщинівці» Київщини борються з незаконними діями перевізника

«Батьківщинівці» Вишгорода курують в місцевій раді питання щодо ініціювання перевірки ліквідності та законності дій перевізника ТОВ «Автолайн».

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, Вишгородський перевізник ТОВ «Автолайн», який перевозить пасажирів з міста до столичної станції метро Героїв Дніпра, без жодних попереджень відмовився безкоштовно перевозити пільгові категорії громадян. При цьому місто компенсує перевізнику витрати за перевезення пільгових категорій населення.

«Вишгородські пільгові категорії населення стали, по суті, заручниками незаконних дій перевізника. Розігруючи свою брудну гру проти мерії, перевізник поставив у безвихідне становище саме незахищену категорію людей, отримуючи при цьому дотації з міського бюджету», – заявив заступник міського голови, голова Вишгородської районної організації «Батьківщина» Трохим Іванов.

За його словами, жодних офіційних листів від «Автолайну” до Вишгородської міської ради не надходило.

«Мало того, що ТОВ «Автолайн» вишиковує пільговиків в окрему чергу та запускає їх до автобусів після того, як зайдуть пасажири, які платять за проїзд. Він ставиться до незахищених верств населення як до людей другого ґатунку. І це вже не говорячи про жахливий технічний стан автобусів «Автолайна» і недотримання жодних графіків перевезень», – обурений «батьківщинівець».

За словами партійця, прямих важелів впливу на перевізника, так само як і можливості вплинути на якість його послуг, Вишгородська міська рада не має. Наразі у місті створено комунальне підприємство «Вишгородпастранс», яке має вирішити проблему пасажирських перевезень та сполучення Вишгорода зі столицею. На даний час депутати підтримали програму розвитку підприємства. Також на останньому виконавчому комітеті було затверджено штатний розклад комунального підприємства.

«Наразі Вишгородська міськрада буде звертатися до Київської обласної адміністрації, транспортної поліції щодо перевірки ліквідності, законності і інших дій цього перевізника», – заявив Трохим Іванов.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31