«Батьківщинівці» Київщини вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого у Білій Церкві біля стенду з портретами Героїв Небесної Сотні зібралися представники політичних партій, громадськості, учнівської та студентської молоді, аби віддати данину пам’яті тим, хто ціною власного життя довів, що українці – гідна нація, готова боротися проти корупції та беззаконня, відстоюючи своє право на свободу. Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв Небесної Сотні й поклали квіти до Стели з їх портретами.

«Герої не вмирають» – такими словами вся Україна проводжала в останню путь синів та дочок Майдану, які загинули за свою країну, свій народ, для яких поняття «справедливість», «гідність», «свобода», «незалежність» були ціннішими, аніж їхні життя», – прокоментував подію представник «Батьківщини» у Білій Церкві Андрій Лавринець.

Політик наголосив, що кров’ю «Небесної сотні» омита нова держава і наш обов’язок – будувати саме ту, за яку вони загинули. «Батьківщинівець» закликав білоцерківців бути чесними й справедливими і перед Богом, і перед собою, милосердними й згуртованими в часи випробувань та успіхів.

«Пам’ять героїв вимагає вироків. Лише тоді, коли ми побачимо на лаві підсудних виконавців, тих, хто віддавав злочинні накази, тільки тоді ми зрозуміємо, що Україна почала змінюватися», – підсумував партієць і додав, що найкращою пам’яткою цим людям будуть не вулиці та алеї Слави, а країна – варта їхньої пам’яті.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31