«Батьківщинівці» розгорнули найбільший прапор України на Київщині

У Білоцерківському районі на Київщині до Дня фізичної культури і спорту розгорнули найбільший державний прапор України. Дійство відбулося за сприяння «Батьківщини молодої» та голови фракції ВО «Батьківщина» в Київській облраді Віктора Світовенка. «Батьківщинівець» Віктор Світовенко вручив кращим спортсменам подяки.

«Надзвичайно приємно спостерігати, як кількість прихильників здорового способу життя щороку збільшується. Ми вже маємо велику спортивну родину зі своїми традиціями й перемогами. Олімпійський тиждень спорту встиг стати доброю подією для багатьох українських родин. Нині цей захід охоплює величезну кількість жителів міст і сіл. Для багатьох дітей це свято стає першим поштовхом до майбутніх чемпіонських досягнень», – сказав на відкритті свята депутат Київської облради від «Батьківщини».

Учасники свята – діти й дорослі – гуртом розгорнули найбільший державний прапор України. Його розмір 60х40 м (це майже футбольне поле).

На завершення свята молоді «батьківщинівці» з ініціативи заступника голови Київської обласної «Батьківщини молодої» Віталія Шаравари пригостили дітвору морозивом.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Шлях вирішення транспортного питання у Вишгороді знайдено

Шлях вирішення транспортного питання у Вишгороді знайдено

“Без “Нового  економічного  курсу” Україна приречена”, – Костянтин Бондарєв

“Без “Нового економічного курсу” Україна приречена”, – Костянтин Бондарєв

Щеплення від популізму для Гройсмана, – Костянтин Бондарєв

Щеплення від популізму для Гройсмана, – Костянтин Бондарєв

Календар новин
Вересень2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
6
7
9
10
12
13
14
15
16
18
20
22
23
26
27
28
29
30