«Батьківщинівці» Вишгородщини прозвітували перед громадою про свою діяльність

Депутати-«батьківщинівці» у Вишгородській міській та районній радах Сергій Жадан, Артем Тютюнник, Юрій Попов, Олександр Дзюба та Геннадій Панамарчук прозвітували перед виборцями про свою роботу за 2018 рік.

Депутати від «Батьківщини» брали участь у засіданнях постійних комісій та колегій, на яких було розглянуто понад тисячу питань.

Одним із пріоритетних напрямків роботи «батьківщинівців» у 2018 році була допомога соціально незахищеним верствам населення. Депутати районної ради від «Батьківщини» розглянули близько 120 звернень, за результатами яких надано допомогу, зокрема матеріальну, у розмірі понад 200 тисяч гривень. Депутатами Вишгородської міської ради підготовлено більше 150 актів на матеріальну допомогу.

Одним із провідних напрямків роботи депутатів минулого року була боротьба із підвищенням тарифів на газ для населення. Наразі депутати Вишгородської міськради від «Батьківщини» ініціювали звернення до прокуратури Київської області щодо кабальних тарифів на централізоване опалення для населення.

«Батьківщинівці» поділилися своїми планами та перспективами розвитку Вишгорода та Вишгородського району в розрізі Нового економічного курсу, який презентувала Юлія Тимошенко.

«Абсолютно новий підхід, запроваджений Новим курсом, який торкнеться абсолютно усіх сфер життя, запустить механізм відбудови не лише у державі, а і в кожному населеному пункті. Представники «Батьківщини» Вишгородщини зроблять усе, аби допомогти впровадити ці зміни у життя», – зазначив голова фракції «Батьківщина» Вишгородської міської ради Сергій Жадан.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31