«Батьківщинівці» Вишгородщини привітали літніх людей з Днем пенсіонера та ветерана

1 жовтня депутати та кандидати у депутати від «Батьківщини» привітали людей поважного віку з Днем людей похилого віку та Днем ветерана.

У місті Вишгороді та Вишгородському районі відбулися урочисті зустрічі з літніми людьми, ініційовані представниками Вишгородського районного партосередку  “Батьківщина”. У селах Сухолуччя, Богдани та Толокунь Вишгородського району зустрічі провів депутат Вишгородської районної ради від «Батьківщини» Генадій Панамарчук. Вони пройшли в чудовій доброзичливій атмосфері приємного та дружнього спілкування. На них пенсіонери та ветерани змогли поставити своєму обранцеві важливі питання, які їх найбільше турбують. Для всіх, хто завітав на зустріч депутат підготував подарунки.

Окрім цього, депутати Вишгородської міської ради привітали пенсіонерів та ветеранів під час урочистостей, які відбулися у Вишгороді на честь свята.

«Ваш життєвий досвід, активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього! Нехай Ваше життя буде сповнене увагою, душевним теплом та турботою близьких! Бажаю довгих та щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму та благополуччя. А ми, в свою чергу, спільними зусиллями будемо намагатися зробити ваше життя більш облаштованим», – сказав депутат Вишгородської міської ради від «Батьківщини» Сергій Жадан.

З пенсіонерами, які не змогли завітати на урочистості, відбулися адресні зустрічі, на яких їм вручили подарунки. У Вишгороді такі зустрічі провів голова Вишгородської районної «Батьківщини» Трохим Іванов та депутат Вишгородської міської ради від «Батьківщини» Артем Тютюнник. Кандидати у районні депутати В’ячеслав Веремеєнко та Олексій Обрізан привітали пенсіонерів Жукина, Боденьок та Димера.

На кожній зустрічі «Батьківщинівці» дякували людям поважного віку за їхній внесок у майбутнє.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30