Білоцерківський район висловив протест проти підвищення тарифів

На сесії Білоцерківської районної ради депутати одноголосно підтримали звернення до президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів на тепло, електроенергію та газ. Рішення підтримали одноголосно − «за»проголосували 44 депутати, 10 були відсутні на сесії.  

Про це повідомила пресслужба Київської обласної «Батьківщини».

Так, депутати  Білоцерківської районної ради, зокрема й від фракції «Батьківщина», висловили категоричний протест проти зростання у 2021 році ціни на природний газ, електроенергію, тарифів на водопостачання та водовідведення для споживачів, підвищення тарифів за розподіл (доставку) природного газу для газорозподільчих компаній.

«Закликаємо Верховну Раду України розглянути можливість введення мораторію на підвищення цін на комунальні послуги для населення.  Невідкладно внести зміни у законодавство для впорядкування ціноутворення і недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ. Внести зміни до державного бюджету України на 2021 рік задля забезпечення повноцінного фінансування житлово-комунальних субсидій для населення», − йдеться у зверненні. 

Голова фракції «Батьківщини» у Білоцерківській районній раді Маріана Овдієнко зазначила, що у питаннях тарифів всі депутати мають одну думку − ціни мають бути знижені. До того, ж голова фракції звернула увагу, що звернення від депутатів стосується не лише цін на газ, але й на електроенергію. 

«Коронавірусна криза дуже болісно вдарила по кишенях українців. Багато хто, на жаль, взагалі втратив стабільне джерело доходу. Саме тому підіймати тарифи сьогодні − це завдати значного удару по добробуту людей. Звернення за, яке ми проголосували стосується не тільки газу, але й електроенергії. Ми закликаємо уряд переглянути свої рішення щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію”, − прокоментувала Маріанна Овдієнко. 

Аналогічні звернення  до вищих органів державної влади направили міські ради Білої Церкви, Сквири, Тетіїва, Таращі, Узину, Фурсів, Малої Вільшанки.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщина» відкриває гарячу лінію у Київській області!

«Батьківщина» відкриває гарячу лінію у Київській області!

Костянтин Бондарєв: Адміністративно-територіальна реформа Зеленського призводить до закриття дитячих будинків, шкіл та лікарень по всій країні

Костянтин Бондарєв: Адміністративно-територіальна реформа Зеленського призводить до закриття дитячих будинків, шкіл та лікарень по всій країні

На Вишгородщині «батьківщинівцям» вдалося врятувати три школи від закриття

На Вишгородщині «батьківщинівцям» вдалося врятувати три школи від закриття

Календар новин
Липень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31