До боротьби з коронавірусом долучився депутат Київської обласної ради від «Батьківщини»

Пандемія коронавірусу стала викликом для всього світу і для України, зокрема. Держава не може впоратися з усім самотужки. Тому допомагати беруться меценати, волонтери і безліч благодійників. Все заради однієї мети – здоров’я всіх українців.

Депутат Київської обласної ради, голова фракції ВО «Батьківщина» Віктор Світовенко долучився до благої справи. За його ініціативи було закуплено багаторазові захисні комбінезони і маски для всіх відділів поліції шести районів Київщини: Володарського, Таращанського, Ставищенського, Тетіївського, Білоцерківського і Сквирського. Також захисний одяг отримали центральні районні лікарні та комунальні некомерційні підприємства «Центри первинної медико-санітарної допомоги» усіх шести районів.

«Більшість костюмів, які вдягають медичні працівники, є одноразові, їх потрібно змінювати кожні дві-три години, після кожного контакту з хворим з підозрою на коронавірус. Ми закупили багаторазові костюми, які є більш надійніші у використанні і забезпечують більший захист», − розповів Віктор Світовенко.

Зі слів депутата, костюми індивідуального захисту вкрай необхідні поліцейським для належного захисту. Поліцейські будуть використовувати отримані костюми для патрулювання вулиць, аби стежити за дотриманням карантинних заходів у рамках недопущення поширення COVID-19  та контролю за людьми, які перебувають на самоізоляції.

«Сьогодні ми, як ніколи, повинні об’єднатися заради однієї надважливої мети – протидії пандемії та збереження здоров’я і життя людей. Давайте дбати один про одного. Берегти своє здоров’я і своїх близьких, не наражатись на небезпеку і зберігати спокій», − зазначив Віктор Світовенко.

 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Костянтин Бондарєв: Місцева влада сьогодні – основа незалежності України. «Батьківщину» у Київській області на виборах представлятимуть найсильніші регіональні лідери

Костянтин Бондарєв: Місцева влада сьогодні – основа незалежності України. «Батьківщину» у Київській області на виборах представлятимуть найсильніші регіональні лідери

Юлія Тимошенко: Депутати місцевих органів влади мають зупинити гральну мафію, якій  дав зелене світло президент

Юлія Тимошенко: Депутати місцевих органів влади мають зупинити гральну мафію, якій дав зелене світло президент

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31