Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Бучанська міська рада на засіданні 11 жовтня прийняла рішення про підтримку звернення депутатів Бучанської міської ради до Президента, Прем’єр-міністра,  Голови Верховної Ради, Генеральної прокуратури України щодо необхідності реагування на ситуацію, що склалася на ринку електричної енергії.

За словами депутатів, в Бучі сьогодні, як і у всій області, структурами Київобленерго встановлюються абсолютно непідйомні для бізнесу технічні умови, багатомісячні передплати за ненадані послуги, необґрунтовані штрафні санкції та відбуваються постійні відключення від електропостачання. Зараз усі підприємства отримують нікому не зрозумілу, так звану «інфляційну доплату» за останні 3 роки.

Голова фракції Бучанської міської ради від «Батьківщини» Олег Сотніков розповів, що подібний тиск стосується і звичайних мешканців, бо сьогодні їм просто невідомо скільки реально коштує підключення приватного будинку до електропостачання. Адже всі отримані платіжки є економічно необґрунтованими.

При цьому місто потерпає від постійних відключень будинків та підприємств від електропостачання без жодного відшкодування підприємствам завданих збитків, наголошують у «Батьківщині».

«Численні маніпуляції з боку монополіста переросли просто у пряме вимагання хабарів. Ми маємо припинити це беззаконня, яке чинить «Київобленерго» щодо простих людей, підприємців, представників бізнесових структур, бюджетних підприємств та установ, навіть до закладів охорони здоров’я та освіти – прокоментував ситуацію  голова фракції Бучанської міської ради від «Батьківщини» Олег Сотніков, – Це загроза енергетичній̆ безпеці не лише області, але й всієї України.

Нагадаємо, 5 вересня Київський обласний партосередок ВО «Батьківщина» разом з громадськими організаціями подав позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу акцій ПрАТ «Київобленерго» та договору купівлі-продажу акцій ПАТ «АЕС Київобленерго». Партійну ініціативу прийшли підтримати тисячі мешканців області, які обурені шантажем з боку приватної монополії ПрАТ «Київобленерго», а позов до суду підписали понад 20 тисяч людей.

Аналогічні звернення щодо повернути ПрАТ «Київобленерго» до державної власності та реагування на ситуацію на ринку електроенергії раніше вже прийняли Бориспільська, Ірпінська міські ради та Ставищенська районна рада.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30