Бучанські місцеві депутати проголосували за надбавки пенсіонерам

Бучанська міська рада закликала голову Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана прийняти програму адресної підтримки пенсіонерів Київщини, яку ініціювала «Батьківщина» у Київській обласній раді.

«Звернення до голови Київської обладміністрації Горгана щодо прийняття програми підтримки пенсіонерів Київщини – це важливий крок для нас, – розповів голова фракції «Батьківщина» у Бучанській міськраді Олег Сотніков, – Враховуючи недолугу пенсійну реформу, боргом органів місцевого самоврядування є турбота про найменш незахищені категорії населення, зокрема пенсіонерів, які все життя працювали не державу, а сьогодні жебракують через незрозумілі державні зміни».

За словами «батьківщинівця», за останніми підрахунками, у місті Буча близько 9,5 тисяч пенсіонерів. Перехідних залишків обласного бюджету, які складають понад 5 млрд грн вистачить для того, аби виплачувати кожному з них по 1000 грн щомісячно протягом року.

«Місцеві депутати Бучі зацікавлені у тому, щоб покращити життя найбільш нужденної верстви населення, тому з 29 депутатів 25 проголосували за відповідне звернення», – розповів Сотніков.

Бучанська міська рада стала десятою радою на Київщині, яка прийняла це звернення. Раніше за нього проголосували депутати Боярської, Бориспільської, Вишневої, Васильківської, Ржищівської міських рад, Яготинської, Фастівської, Рокитнянської та Іванківської районних рад.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

Юлія Тимошенко  відвідала Київщину

Юлія Тимошенко відвідала Київщину

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31