Черга за «покращенням»

Це – столиця покращення – Вінниця, якою так пишається прем’єр-міністр Гройсман. «Навів порядки» у Вінниці – показав усім як управляти державою». Тож поки прем’єр вчить країну як жити «по-новому» – у його рідній Вінниці люди стоять в черзі за субсидіями…

Більшість у черзі – пенсіонери, деякі під дощем навіть непритомніли! Непритомніли у черзі за допомогою від держави!!! Реакція літніх людей цілком очевидна – ненависть! Бо їм не потрібне вже жодне покращення! Вони вже просто благають, аби хоч не гірше! Але ж це зовсім не турбує нинішній уряд! Після того як Гройсман «показав як управляти країною» – ці ж пенсіонери, їхні діти та діти їх дітей вже незабаром отримають рекордні суми за тепло!  Бо підвищення ціни на газ стосуватиметься і тих, хто отримує субсидії і тих, хто платить повну ціну.

Зараз за кожний̆ куб газу українці сплачують 6.9 грн, після подорожчання куб обійдеться в 10 грн. При подожчанні газу на 44%, вартість тепла автоматично  збільшиться на 30-35%!  Якщо у сезон минулого року опалення однокімнатної квартири коштувало 1.5 тис грн, то в цьому році доведеться заплатити 2 тис. грн!

Газ подорожчає, а от субсидій люди будуть отримувати менше. Адже у минулому році ті, хто отримував субсидії могли витрачати до 5 куб газу на м.кв. У цьому році норму скоротили до 4.5 куб газу на м.кв.  Таким чином субсидії урізали приблизно на 10%. Тож, наприклад, якщо минулого року за квартиру 60 м.кв компенсували 300 куб газу, тепер буде лише 270. За залишок 30 потрібно заплатити вже без знижки.

І така ж ситуація з електроенергією з тією самою відмовкою «це все МВФ», мовляв, Гройсман з Президентом взагалі ні до чого. У них лише «досягнення» і «покращення»! Але влада чудово розуміє, що українці не довіряють уряду сьогодні навіть більше, ніж Верховній Раді! А це ж як вже було потрібно довести людей! Чого вартувала лише одна формула «успіху» «Роттердам+».

Але це ще не фінал, якщо ми не припинимо це «покращення», втрачати свідомість у чергах за субсидіями доведеться усім нам!

У Новому економічному курсі Юлія Тимошенко навела шлях виходу з цієї газової кабали для українців, вона взяла на себе відповідальність знизити тарифи на газ до рентабельної адекватної ціни, яка буде повністю прибутковою, забезпечуватиме розвиток галузі і складатиме $80–90 за тисячу кубометрів як, наприклад, у Казахстані. І люди, які отримують субсидії, будуть продовжувати їх отримувати і не будуть платити за газ більше, ніж сьогодні. Що стосується електроенергії̈, «Роттердам+» буде санкціонований негайно, на наступний день після приходу нового президента до влади, з притягненням до відповідальності всіх, хто був замішаний у цій гіперкорупційній оборудці!

Юлія Тимошенко – єдиний Президент, у кого не забракне духу це зробити! Бо духу у неї більше, аніж у багатьох «чоловіків» у владі! Адже ставити на коліна пенсіонерів у черзі за субсидіями – це апофеоз. Апофеоз спектаклю «я вам покажу, що таке управління державою».

Тож залишилося чекати ще не довго, сподіваюся, до того як Президентом стане Юлія Тимошенко. Порошенко з урядом не вдасться розікрасти хоча б нашу ГТС, адже «Батьківщина» зробить усе аби цього не допустити!

Разом ми переможемо!

https://www.obozrevatel.com/ukr/city/news/vtrachayut-svidomist-zyavilosya-video-kilometrovoi-chergi-za-subsidiyami-u-vinnitsi.htm

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30