Черга за «покращенням»

Це – столиця покращення – Вінниця, якою так пишається прем’єр-міністр Гройсман. «Навів порядки» у Вінниці – показав усім як управляти державою». Тож поки прем’єр вчить країну як жити «по-новому» – у його рідній Вінниці люди стоять в черзі за субсидіями…

Більшість у черзі – пенсіонери, деякі під дощем навіть непритомніли! Непритомніли у черзі за допомогою від держави!!! Реакція літніх людей цілком очевидна – ненависть! Бо їм не потрібне вже жодне покращення! Вони вже просто благають, аби хоч не гірше! Але ж це зовсім не турбує нинішній уряд! Після того як Гройсман «показав як управляти країною» – ці ж пенсіонери, їхні діти та діти їх дітей вже незабаром отримають рекордні суми за тепло!  Бо підвищення ціни на газ стосуватиметься і тих, хто отримує субсидії і тих, хто платить повну ціну.

Зараз за кожний̆ куб газу українці сплачують 6.9 грн, після подорожчання куб обійдеться в 10 грн. При подожчанні газу на 44%, вартість тепла автоматично  збільшиться на 30-35%!  Якщо у сезон минулого року опалення однокімнатної квартири коштувало 1.5 тис грн, то в цьому році доведеться заплатити 2 тис. грн!

Газ подорожчає, а от субсидій люди будуть отримувати менше. Адже у минулому році ті, хто отримував субсидії могли витрачати до 5 куб газу на м.кв. У цьому році норму скоротили до 4.5 куб газу на м.кв.  Таким чином субсидії урізали приблизно на 10%. Тож, наприклад, якщо минулого року за квартиру 60 м.кв компенсували 300 куб газу, тепер буде лише 270. За залишок 30 потрібно заплатити вже без знижки.

І така ж ситуація з електроенергією з тією самою відмовкою «це все МВФ», мовляв, Гройсман з Президентом взагалі ні до чого. У них лише «досягнення» і «покращення»! Але влада чудово розуміє, що українці не довіряють уряду сьогодні навіть більше, ніж Верховній Раді! А це ж як вже було потрібно довести людей! Чого вартувала лише одна формула «успіху» «Роттердам+».

Але це ще не фінал, якщо ми не припинимо це «покращення», втрачати свідомість у чергах за субсидіями доведеться усім нам!

У Новому економічному курсі Юлія Тимошенко навела шлях виходу з цієї газової кабали для українців, вона взяла на себе відповідальність знизити тарифи на газ до рентабельної адекватної ціни, яка буде повністю прибутковою, забезпечуватиме розвиток галузі і складатиме $80–90 за тисячу кубометрів як, наприклад, у Казахстані. І люди, які отримують субсидії, будуть продовжувати їх отримувати і не будуть платити за газ більше, ніж сьогодні. Що стосується електроенергії̈, «Роттердам+» буде санкціонований негайно, на наступний день після приходу нового президента до влади, з притягненням до відповідальності всіх, хто був замішаний у цій гіперкорупційній оборудці!

Юлія Тимошенко – єдиний Президент, у кого не забракне духу це зробити! Бо духу у неї більше, аніж у багатьох «чоловіків» у владі! Адже ставити на коліна пенсіонерів у черзі за субсидіями – це апофеоз. Апофеоз спектаклю «я вам покажу, що таке управління державою».

Тож залишилося чекати ще не довго, сподіваюся, до того як Президентом стане Юлія Тимошенко. Порошенко з урядом не вдасться розікрасти хоча б нашу ГТС, адже «Батьківщина» зробить усе аби цього не допустити!

Разом ми переможемо!

https://www.obozrevatel.com/ukr/city/news/vtrachayut-svidomist-zyavilosya-video-kilometrovoi-chergi-za-subsidiyami-u-vinnitsi.htm

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партійці Київщини привітали народно-аматорський хор з ювілеєм

Партійці Київщини привітали народно-аматорський хор з ювілеєм

«Батьківщина» Київщини започаткувала благодійний флешмоб для дітей

«Батьківщина» Київщини започаткувала благодійний флешмоб для дітей

Представники Вишгородської «Батьківщини» взяли участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі»

Представники Вишгородської «Батьківщини» взяли участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі»

Календар новин
Грудень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
10
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31