Депутат-«батьківщинівець» відремонтував сільську амбулаторію на Київщині

Депутат Київської обласної ради Олег Кищук власним коштом відремонтував приміщення Русанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Приміщення медичного закладу мало проблеми з каналізацією, водопостачанням та туалетами. Олег Кищук вирішив допомогти селянам і виділив кошти на ремонт амбулаторії.

«Медичні заклади в селах дуже занедбані, на їх обслуговування та ремонт у держави постійно не вистачає коштів. Виділяються незначні суми, яких недостатньо, аби кардинально оновити, чи відремонтувати приміщення. Ми багато чуємо про так звані реформи, але від одних лише слів результату не буде», – сказав депутат на урочистому відкритті амбулаторії.

За словами політика, справжні реформи має впроваджувати народ. Олег Кищук пообіцяв і надалі допомагати амбулаторіям Броварського району.

Ремонт приміщення включив комплекс робіт, зокрема заміну сантехніки та ремонт санвузлів, реконструкцію очисних споруд та модернізацію водопостачання.

Головний лікар амбулаторії щиро дякувала «батьківщинівцю» й зазначила, що поряд із такими людьми віра в світле майбутнє ніколи не згасне.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

Юлія Тимошенко  відвідала Київщину

Юлія Тимошенко відвідала Київщину

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31