Депутат Київської облради від «Батьківщини» привітав школу з 55-річчям

Депутат Київської обласної ради від «Батьківщини» Олег Кищук взяв участь у святкуванні 55-ї річниці Княжицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, що в Броварському районі.

З такої нагоди у школі відбулися святкові заходи, зокрема виставка дитячих малюнків «З днем народження, рідна школо!» та творчих робіт «Навчаємося. Пізнаємо. Творимо!», а також святковий концерт. Головною подією свята стало відкриття капсули 50-річної давнини та закладення нової для майбутніх поколінь.
Відкриття капсули з посланням для нинішнього покоління з далекого 1967 року стало особливим на святі. Всім було цікаво, що ж там всередині.

Вчителі, учні, члени парторганізації у листі на трьох сторінках розповідали про час, у якому жили, досягнення села та школи, її учнів і випускників. У капсулі були фотографії, у більшості шкільні, а ще історія Княжич, школи та мешканців села.

Підхопивши естафету покоління 60-х, учні школи, батьки і вчителі підготували «Лист у майбутнє» та матеріали для нової капсули, яку відкриють у 2067-му році.

На честь свята школа отримала багато подарунків, зокрема фан-зону, дитячий майданчик та інтерактивну дошку, два навчальні кабінети з хімії й біології, оргтехніку, підписку на педагогічну пресу для шкільної бібліотеки, спортивний тренажер.

Згодом у школі відкриється сучасний спортивний зал європейського рівня, де учні зможуть займатися різними видами боротьби, про що розповів Олег Кищук, який опікується будівництвом цього залу.

«Перші 600 тисяч гривень вже виділені і планові роботи розпочаті. Незабаром проект буде повністю готовим до здачі згідно з усіма необхідними нормами», – повідомив «батьківщинівець».

Депутат привітав присутніх з 55-ю річницею школи, подякував педагогічному колективу за важливу діяльність, теплоту та щирість сердець.

«Взяти участь у відкритті капсули та закладенні нового послання майбутнім поколінням – велика честь для мене. Сьогодні ми відчули дух комсомольців, піонерів та жовтенят, а через 50 років княжичани зможуть побачити, якими були школярі незалежної України нашого часу, про що вони мріяли, що заповіли», – сказав Олег Кищук.

За словами «батьківщинівця», незважаючи на епоху та час, школа завжди залишається осередком мудрості й духовності в житті кожної людини.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Електоральні настрої українців демонструють тотальне розчарування владою, – Костянтин Бондарєв

Електоральні настрої українців демонструють тотальне розчарування владою, – Костянтин Бондарєв

На Київщині «батьківщинівці» організували місію гуманітарної допомоги для дітей з вадами слуху

На Київщині «батьківщинівці» організували місію гуманітарної допомоги для дітей з вадами слуху

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до благодійної акції

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до благодійної акції

Календар новин
Листопад 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
4
10
11
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30