Депутат Київської облради від «Батьківщини» привітав школу з 55-річчям

Депутат Київської обласної ради від «Батьківщини» Олег Кищук взяв участь у святкуванні 55-ї річниці Княжицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, що в Броварському районі.

З такої нагоди у школі відбулися святкові заходи, зокрема виставка дитячих малюнків «З днем народження, рідна школо!» та творчих робіт «Навчаємося. Пізнаємо. Творимо!», а також святковий концерт. Головною подією свята стало відкриття капсули 50-річної давнини та закладення нової для майбутніх поколінь.
Відкриття капсули з посланням для нинішнього покоління з далекого 1967 року стало особливим на святі. Всім було цікаво, що ж там всередині.

Вчителі, учні, члени парторганізації у листі на трьох сторінках розповідали про час, у якому жили, досягнення села та школи, її учнів і випускників. У капсулі були фотографії, у більшості шкільні, а ще історія Княжич, школи та мешканців села.

Підхопивши естафету покоління 60-х, учні школи, батьки і вчителі підготували «Лист у майбутнє» та матеріали для нової капсули, яку відкриють у 2067-му році.

На честь свята школа отримала багато подарунків, зокрема фан-зону, дитячий майданчик та інтерактивну дошку, два навчальні кабінети з хімії й біології, оргтехніку, підписку на педагогічну пресу для шкільної бібліотеки, спортивний тренажер.

Згодом у школі відкриється сучасний спортивний зал європейського рівня, де учні зможуть займатися різними видами боротьби, про що розповів Олег Кищук, який опікується будівництвом цього залу.

«Перші 600 тисяч гривень вже виділені і планові роботи розпочаті. Незабаром проект буде повністю готовим до здачі згідно з усіма необхідними нормами», – повідомив «батьківщинівець».

Депутат привітав присутніх з 55-ю річницею школи, подякував педагогічному колективу за важливу діяльність, теплоту та щирість сердець.

«Взяти участь у відкритті капсули та закладенні нового послання майбутнім поколінням – велика честь для мене. Сьогодні ми відчули дух комсомольців, піонерів та жовтенят, а через 50 років княжичани зможуть побачити, якими були школярі незалежної України нашого часу, про що вони мріяли, що заповіли», – сказав Олег Кищук.

За словами «батьківщинівця», незважаючи на епоху та час, школа завжди залишається осередком мудрості й духовності в житті кожної людини.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

За щомісячні 1000 гривень пенсіонерам проголосувала  Рокитянська райрада

За щомісячні 1000 гривень пенсіонерам проголосувала Рокитянська райрада

Костянтин Бондарєв: Оптимісти на кладовищі замість хрестів бачать одні плюси

Костянтин Бондарєв: Оптимісти на кладовищі замість хрестів бачать одні плюси

Яготинська райрада проголосувала за додаткові щомісячні виплати пенсіонерам

Яготинська райрада проголосувала за додаткові щомісячні виплати пенсіонерам

Календар новин
Квітень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30