Депутата Ірпінської міської ради Дениса Лавровського виключили із фракції «Батьківщина» за порушення рішень фракції

22 листопада відбулося розширене засідання фракції «Батьківщина» Ірпінської міськради. На засіданні голосували за виключення з фракції Дениса Лавровського через те, що депутат голосував всупереч її рішенням.

Про це стало відомо на засіданні фракції «Батьківщина» у Ірпінській міськраді.

У засіданні фракції взяв участь народний депутат, голова Київської обласної організації партії Костянтин Бондарєв. Очільник «Батьківщини» на Київщині наголосив на тому, що команда передусім будується на взаємній повазі і довірі один до одного і, якщо ці принципи порушуються, то покарання за це має бути найжорсткішим.

«Якщо будуть виникати такі ситуації, що депутати будуть в розріз рішенням фракції голосувати скрізь, то треба закривати наші офіси, складати мандати. Тому що, друзі, якщо ми щось обіцяємо виборцям − ми повинні це виконувати. У нас є партія лідерського типу, і при всій повазі до вас, я хотів би наголосити, що в нас є лідер Юлія Тимошенко, за яку люди і голосують. А за вас голосували, як за представників Юлія Володимирівни Тимошенко, а також її партію «Батьківщина»», − заявив голова Київської обласної «Батьківщини».

Костянтин Бондарєв також зауважив, що тим, хто порушують статутні норми партії, у «Батьківщині» не місце. Тому до усіх без виключення депутатів, які за рік не зробили нічого для своєї громади або ж продемонстрували негідну поведінку, буде застосована процедура дострокового припинення депутатських повноважень − імперативний мандат. Це стосується і депутата Ірпінської міськради Дениса Лавровського.

«Ми висували понад 1932 кандидати в органи місцевого самоврядування понад рік тому. Якийсь відсоток помилок може бути, але треба їх визнавати. Це нормально мати відверту дискусію з суспільством, визнавати помилки, казати чому вони сталися, робити висновки щодо цих помилок і рухатись далі», − резюмував Костянтин Бондарєв.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Повідомлення!

Повідомлення!

Фастівська команда подарувала свято для «ветеранів» «Батьківщини»

Фастівська команда подарувала свято для «ветеранів» «Батьківщини»

Депутатка Київської обласної ради Ірина Панченко подарувала родині Стасюк з села Тростинки тепло в оселю

Депутатка Київської обласної ради Ірина Панченко подарувала родині Стасюк з села Тростинки тепло в оселю

Календар новин
Травень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31