Депутата Ірпінської міської ради Дениса Лавровського виключили із фракції «Батьківщина» за порушення рішень фракції

22 листопада відбулося розширене засідання фракції «Батьківщина» Ірпінської міськради. На засіданні голосували за виключення з фракції Дениса Лавровського через те, що депутат голосував всупереч її рішенням.

Про це стало відомо на засіданні фракції «Батьківщина» у Ірпінській міськраді.

У засіданні фракції взяв участь народний депутат, голова Київської обласної організації партії Костянтин Бондарєв. Очільник «Батьківщини» на Київщині наголосив на тому, що команда передусім будується на взаємній повазі і довірі один до одного і, якщо ці принципи порушуються, то покарання за це має бути найжорсткішим.

«Якщо будуть виникати такі ситуації, що депутати будуть в розріз рішенням фракції голосувати скрізь, то треба закривати наші офіси, складати мандати. Тому що, друзі, якщо ми щось обіцяємо виборцям − ми повинні це виконувати. У нас є партія лідерського типу, і при всій повазі до вас, я хотів би наголосити, що в нас є лідер Юлія Тимошенко, за яку люди і голосують. А за вас голосували, як за представників Юлія Володимирівни Тимошенко, а також її партію «Батьківщина»», − заявив голова Київської обласної «Батьківщини».

Костянтин Бондарєв також зауважив, що тим, хто порушують статутні норми партії, у «Батьківщині» не місце. Тому до усіх без виключення депутатів, які за рік не зробили нічого для своєї громади або ж продемонстрували негідну поведінку, буде застосована процедура дострокового припинення депутатських повноважень − імперативний мандат. Це стосується і депутата Ірпінської міськради Дениса Лавровського.

«Ми висували понад 1932 кандидати в органи місцевого самоврядування понад рік тому. Якийсь відсоток помилок може бути, але треба їх визнавати. Це нормально мати відверту дискусію з суспільством, визнавати помилки, казати чому вони сталися, робити висновки щодо цих помилок і рухатись далі», − резюмував Костянтин Бондарєв.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Серпень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31