Депутати фракції «Батьківщина» у Білоцерківській районній раді відзвітувалися перед виборцями

Депутати зазначили, що передусім діяльність депутатів фракції «Батьківщина» спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень. З початку каденції, депутати фракції брали активну участь в сесіях районної ради, під час яких відзначились виступами на пленарних засіданнях, внесенням пропозицій до їх рішень та порядку денного, обговоренням та відстоюванням позиції громади  з тих чи інших питань, про це фракція зазначила у звіті.

«Виступи стосувалися дотримання законності та регламенту ради, прийняття програм, ефективності роботи відділів апарату районної ради, передачі майна, розподілу бюджетних коштів та ін. Слід сказати, що депутати працювали достатньо плідно, свідченням чого є проведення всіх запланованих засідань, наявність протоколів цих засідань, прийняття виважених рішень  та підготовка фахових пропозиції», − відзвітувалися депутати.

Всього за звітний період відбулося 13 пленарних засідань 9-ти сесій Білоцерківської районної ради  VІІІ скликання.

Депутати обрані від політичної партії «Батьківщина» були присутні: Овдієнко Маріанна Олександрівна, Чичикало Анатолій Петрович, Грузинський Олександр Вікторович, Тимошенко Галина Василівна, Микитюк Вадим Дмитрович на 13 засіданнях, Корнієнко Ірина Андріївна,Рудешко Вікторія В’ячеславівна на 12 засіданнях, Троянська Наталія Іванівна на 10 засіданнях, Вшола Валентина Сергіївна на 8 засіданнях. Близнюк Світлана Дмитрівна взяла участь в  5 пленарних засіданнях, у зв’язку із тим, що включилась в роботу останньою, після того її колега, за станом здоров’я, не зміг приступити до виконання повноважень депутата.

Депутати фракції працюють в п’яти постійних комісіях.

«Частина наших депутатів обіймають керівні посади, як в районній раді так і Постійних комісіях. Чичикало А.П. був обраний заступником голови районної ради, Троянська Н.І обрана головою Постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного розвитку,Корнієнко Ірина Андріївна обрана заступником голови Постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного розвитку,  Рудешко В.В. обрана заступником голови Постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації», − йдеться у звіті.

  • Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного розвитку відбулося 6 засідань – Троянська Наталія Іванівна присутня на 3 засіданнях, Корнієнко Ірина Андріївна присутня на 5;
  • Постійна комісія з питань земельних та водних ресурсів і екології відбулося 6 засідань – Вшола Валентина Сергіївна присутній на 1;
  • Постійна комісія з питань комунальної власності та приватизації відбулося 9 засідань – Овдієнко Маріанна Олександрівна присутній на 9, Рудешко Вікторія В’ячеславівна на 7;
  • Постійна комісія з питань законності правопорядку, регламенту, депутатської етики та децентралізації відбулося 6 засідань – Грузинський Олександр Вікторович присутній на 5, Близнюк Світлана Дмитрівна присутня на 3;
  • Постійна комісія з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та захисту прав споживачів відбулося 1 засідання на якому був присутній Микитюк Вадим Дмитрович.

Депутатами фракції було ініційовано проведення виїзного засідання Постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації з питання обстеження стану ДЮОЗ «ДРУЖБА», порушено питання підготовки юридичних висновків працівниками юридичного відділу районної ради.

Також депутати фракції «Батьківщина» ініціювали наступні питання:

  1. Про Звернення до Президента України, ВРУ, КМУ щодо недопушення підвищення тарифів на комунальні послуги та електроенергію (рішення прийнято);
  2. Про Звернення депутатів Білоцерківської районної ради про підтримку законопроєкту 4680 (ініціатор Ю.В. Тимошенко) «Про внесення змін до Закону України «Про ринок газу» щодо спрямування природного газу накопиченого у неопалювальний період та вітчизняного видобутку на потреби населення» (рішення прийнято).

З метою прискорення реформ у сфері земельних відносин та передачі земель з державної до комунальної власності шляхом інвентаризації в територіальні громади району були направлені відповідні депутатські звернення.

Депутати фракції «Батьківщина», крім сесійної роботи брали участь у наступних заходах:

Депутатами фракції «Батьківщина» було проведено 76  прийомів громадян під час яких розглянуто 114 звернень. Також було розглянуто  15 звернень з гарячої лінії департаменту місцевих рад кадрової роботи та громадських приймалень ВС «ВО «Батьківщина».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Серпень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31