Депутати Київщини вимагають у влади навести лад на ринку електроенергії

Депутати Переяслав-Хмельницької районної ради проголосували за звернення до Президента України, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради та Генеральної прокуратури про необхідність відреагувати на ситуацію, що склалася на ринку електроенергії. Як передає прес-служба Київського обласного партосередку, ініціатором розгляду цього питання стала партія «Батьківщина».
«Сьогодні газовий монополіст в особі російського олігарха відбирає у людей останні копійки, а зі сторони влади жодних дій, щоб захистити наші законні інтереси, – заявив Віктор Григорович, голова фракції «Батьківщина» Переяслав-Хмельницької райради, – тож ми, районні депутати, маємо згуртуватися та нарешті виконати ті функції, заради яких громада обрала нас на ці посади».
Нагадаємо, 5 вересня Київський обласний партосередок ВО «Батьківщина» разом з громадськими організаціями подав позов до Господарського суду Києва про визнання недійсним договору купівлі-продажу акцій ПрАТ «Київобленерго» та договору купівлі-продажу акцій ПАТ «АЕС Київобленерго». Партійну ініціативу тоді прийшли підтримати тисячі мешканців області, які обурені шантажем з боку приватної монополії ПрАТ «Київобленерго», а позов до суду підписали понад 20 тисяч людей.
Аналогічні звернення до керівництва України раніше ухвалили Бориспільська, Бучанська, Ірпінська, Вишнева, Богуславська, Переяслав-Хмельницька та Миронівська міські ради, Ставищенська та Обухівська райради, а також депутати Фурсівської, Тетіївської та Узинської ОТГ.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей  із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщина» Київщини: Через децентралізацію в області закривають школи

«Батьківщина» Київщини: Через децентралізацію в області закривають школи

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
10
12
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
28