Депутати Київщини звітують про свою діяльність за минулий рік

Депутат Київської обласної ради, голова Києво-Святошинського штабу ВО «Батьківщина» Олександр Нігруца прозвітував про виконану роботу за 2018 рік.

Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партійного осередку.

За словами Олександра Нігруци, на сесіях облради «батьківщинівці» активно лобіювали низку соціальних програм – розвиток освіти, молоді та спорту, житлово-комунального господарства, соціальної підтримки бійців АТО, комплексну програму підтримки сім’ї «Щаслива родина – успішна країна» та інші програми соціального розвитку.

«Зважаючи на тяжку фінансову ситуацію серед пенсіонерів, депутати «Батьківщини» 2018 року запропонували спрямувати всі вільні залишки бюджету на адресну підтримку пенсіонерів. Впровадження цієї програми дозволило б кожному пенсіонеру Київської області додатково отримувати по 1000 гривень щомісяця», – сказав депутат Київської облради.

Олександр Нігруца також розповів, що до його громадської приймальні протягом року звернулося 147 громадян. Більшості з них була надана матеріальна допомога, загальна сума якої склала 500 000 грн.

«Для нас головне – виправдати довіру людей, які з надією віддали за нас свої голоси, і можемо впевнено сказати, що ми робимо для цього все можливе. Запевняємо, що в новому році, керуючись «Новим курсом» Юлії Тимошенко, ми й надалі плідно працюватимемо задля процвітання Київщини та покращення життя місцевого населення», – запевнив представник «Батьківщини».

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31