Діра в кишені України або як «зелений» бюджет не дожив до Нового року? – новий випуск влогу Костянтина Бондарєва

Хочу поділиться з вами враженнями про шоу в п’ятницю у Верховній Раді під назвою «година запитань до уряду».

Прем’єр-міністр нам розповів, чому він прийняв рішення і заборонив будь-які виплати крім захищених статей: заробітні плати бюджетникам, пенсії. Ви знаєте, відповідь була дуже цікава, він сказав, що його уряд прожив рік по бюджету, який приймала попередня влада. Тобто «попередники». Десь ми це вже чули, чи не так? Взагалі на цю тему є навіть анекдот: «перший конверт − вали все на попередніх, другий − вали все на попередніх, а, коли чиновник відкрив третій конверт, там було написано − пиши 3 конверти”. Так у Прем’єра Гончарука вже настав час писати 3 конверти? Мені здається, так.

 

Діра в бюджеті сьогодні більше 60 мільярдів гривень. Друзі, уже ніякий МВФ не врятує. А те, що вони (уряд Гончарука) роблять на сьогоднішній день з гривнею … Курс опускається – це добре, але ми не повинні забувати, що у нас негативне сальдо зовнішньоторговельного балансу. У нас багато експортерів, крім сільського господарства це ще і металургія. І сьогодні йдуть, окей, не масові скорочення, але людей відправляють у відпустку за свій рахунок. У нас дуже погана і важка ситуація в економіці. Тому розмови про те, що бюджет, який приймала попередня влада, поганий, викликають лише питання: а чому ви його не поміняли за півроку? Є моно-більшість, є турборежим. Можна було внести зміни в цей бюджет. Де ж ці розповіді про зростання ВВП на 40% за наступні 5 років? Поки ми тільки падаємо. Як з’ясувалося, у нас мінус по ВВП в цьому році і планується вже в наступному.

  

Це (“година запитань до уряду” 20 грудня) було жахливе видовище. І відмаки, що винні попередники,просто  відверто смішили. Я бачу, що непрофесіоналізм (команди Зеленського) дуже швидко призвів до діри в кишені. Але, на жаль, це дірка в кишені не у цих лузерів, а у країни, у нас з вами. Що буде навесні поки незрозуміло і коли рване курс теж поки незрозуміло. Втім, пружину можна довго стискати, але одного разу вона вистрілить.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв: Є певне зобов’язання команди Зеленського продати Соросу чи іншим іноземним олігархам наші землі

Костянтин Бондарєв: Є певне зобов’язання команди Зеленського продати Соросу чи іншим іноземним олігархам наші землі

Юлія Тимошенко: Мусимо завадити іноземним спекулянтам скупити Україну!

Юлія Тимошенко: Мусимо завадити іноземним спекулянтам скупити Україну!

Земля: за мить до катастрофи

Земля: за мить до катастрофи

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29