Діра в кишені України або як «зелений» бюджет не дожив до Нового року? – новий випуск влогу Костянтина Бондарєва

Хочу поділиться з вами враженнями про шоу в п’ятницю у Верховній Раді під назвою «година запитань до уряду».

Прем’єр-міністр нам розповів, чому він прийняв рішення і заборонив будь-які виплати крім захищених статей: заробітні плати бюджетникам, пенсії. Ви знаєте, відповідь була дуже цікава, він сказав, що його уряд прожив рік по бюджету, який приймала попередня влада. Тобто «попередники». Десь ми це вже чули, чи не так? Взагалі на цю тему є навіть анекдот: «перший конверт − вали все на попередніх, другий − вали все на попередніх, а, коли чиновник відкрив третій конверт, там було написано − пиши 3 конверти”. Так у Прем’єра Гончарука вже настав час писати 3 конверти? Мені здається, так.

 

Діра в бюджеті сьогодні більше 60 мільярдів гривень. Друзі, уже ніякий МВФ не врятує. А те, що вони (уряд Гончарука) роблять на сьогоднішній день з гривнею … Курс опускається – це добре, але ми не повинні забувати, що у нас негативне сальдо зовнішньоторговельного балансу. У нас багато експортерів, крім сільського господарства це ще і металургія. І сьогодні йдуть, окей, не масові скорочення, але людей відправляють у відпустку за свій рахунок. У нас дуже погана і важка ситуація в економіці. Тому розмови про те, що бюджет, який приймала попередня влада, поганий, викликають лише питання: а чому ви його не поміняли за півроку? Є моно-більшість, є турборежим. Можна було внести зміни в цей бюджет. Де ж ці розповіді про зростання ВВП на 40% за наступні 5 років? Поки ми тільки падаємо. Як з’ясувалося, у нас мінус по ВВП в цьому році і планується вже в наступному.

  

Це (“година запитань до уряду” 20 грудня) було жахливе видовище. І відмаки, що винні попередники,просто  відверто смішили. Я бачу, що непрофесіоналізм (команди Зеленського) дуже швидко призвів до діри в кишені. Але, на жаль, це дірка в кишені не у цих лузерів, а у країни, у нас з вами. Що буде навесні поки незрозуміло і коли рване курс теж поки незрозуміло. Втім, пружину можна довго стискати, але одного разу вона вистрілить.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Юлія Тимошенко ініціює створення спеціальної парламентської місії для досягнення миру

Костянтин Бондарєв: Місцева влада сьогодні – основа незалежності України. «Батьківщину» у Київській області на виборах представлятимуть найсильніші регіональні лідери

Костянтин Бондарєв: Місцева влада сьогодні – основа незалежності України. «Батьківщину» у Київській області на виборах представлятимуть найсильніші регіональні лідери

Юлія Тимошенко: Депутати місцевих органів влади мають зупинити гральну мафію, якій  дав зелене світло президент

Юлія Тимошенко: Депутати місцевих органів влади мають зупинити гральну мафію, якій дав зелене світло президент

Календар новин
Серпень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31