Фастівська районна рада закликала Горгана розробити програми підтримки найнужденніших верств населення Київщини

Депутати Фастівської районної ради одноголосно підтримали звернення до голови Київської обладміністрації щодо необхідності розробки програми адресної підтримки соціально незахищених верств населення, пенсіонерів, молодих спеціалістів закладів освіти та охорони здоров’я та забезпечення реалізації необхідних інфраструктурних об’єктів у Київській області.

«У Фастівському районі близько 15 тисяч соціально-незахищених громадян, серед яких 10 тисяч пенсіонерів, 848 працівників закладів освіти та 950 медичних працівників, – зазначив голова фракції «Батьківщина» в Фастівській райраді Сергій Барановський. – Дохід цих громадян менший, або на рівні мінімальної заробітної плати. Саме тому ми звернулися до голови Київської ОДА з проханням розробити обласну програму, яка передбачала б адресну фінансову підтримку соціально-незахищених верств населення».

Як розповів Сергій Барановський, «Батьківщина» закликала депутатів всіх рівнів об’єднатися навколо партійної ініціативи та спрямувати кошти, які не були використані протягом 2017 року, на допомогу найнужденнішим верствам населення. Нагадаємо, перехідні залишки обласного бюджету складають майже 5 млрд грн.

«У Фастівскій райраді рішення про адресну допомогу одноголосно підтримали депутати від різних фракції. Я вдячний колегам за те, що ми здатні приймати соціально-важливі для району і крані в цілому рішення», – підсумував місцевий депутат.

Раніше ініціативу «Батьківщини» щодо виплати матеріальної допомоги пенсіонерам вже підтримали депутати Боярської, Бориспільської, Вишневої, Васильківської міських рад, Яготинської та Рокитнянської районних рад.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

24.02

24.02

«Батьківщина» продовжує боротися проти закону про мобілізацію

«Батьківщина» продовжує боротися проти закону про мобілізацію

З Днем Мови!

З Днем Мови!

Календар новин
Березень 2024
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31