Фастівська райрада прийняла низку звернень до влади

Сьогодні Фастівська районна рада одноголосно підтримала ініціативу фракції ВО «Батьківщина» про підтримку звернення депутатів Фастівської райради до Прем’єр-міністра України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку.

Крім того, депутати Фастівської районної ради звернулися до Президента України, голови Верховної Ради, Прем’єр-Міністра і Генерального прокурора щодо необхідності реагування на ситуацію, що склалася на ринку електроенергії та перегляд результатів приватизації «Київобленерго».

«Це надзвичайно актуальні й важливі звернення представників громади Фастівщини, які мають довести урядовцям абсурдність і необґрунтованість прийнятих ними рішень. Сьогодні ми разом з колегами з різних фракцій довели, що захист інтересів простих людей, їх добробут вище за політичну кон’юнктуру і забаганки влади», – зазначив керівник фракції ВО “Батьківщина” у Фастівській районній раді Сергій Барановський.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей  із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщина» Київщини: Через децентралізацію в області закривають школи

«Батьківщина» Київщини: Через децентралізацію в області закривають школи

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
10
12
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
28