Фракція «Батьківщина» у Білоцерківській міськраді відзвітувалася за рік роботи

У Білоцерківську міську раду було обрано чотири депутати від «Батьківщини»:  Андрія Короля (член постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації), Оксану Сахарову (член постійної комісії з питань бюджету), Сергія Грисюка (член постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру), Олександра Русса (член постійної комісії з питань ЖКГ). Фракція «Батьківщина» у Білоцерківській міськраді провела дуже активний рік і про це вона відзвітувалася перед своїми виборцями.

«Наша команда спрямовує свої сили на захист інтересів членів Білоцерківської Об’єднана територіальна громада, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень та постійно підтримує зв’язок із виборцями, трудовими колективами, громадськими організаціями та міською радою Білої Церкви. Доброчинність є найвищим проявом духовності людини. У нас є майбутнє, допоки існують люди, які власноруч змінюють наш світ на краще», − зазначено у звіті фракції.

У своєму звіті депутати нагадали, що основним завданням у здійсненні депутатської діяльності є забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

«На жаль, сьогодні наша країна опинилася в тяжких умовах виживання, і зросла кількість громадян, які просто неспроможні самостійно вирішити ті життєві проблеми, з якими їм довелося зіткнутися. Тож, сьогодні ми звертаємо на них особливу увагу та забезпечуючи ми їм максимальну підтримку», − закцентували вони.

Загалом у 2021 році у приймальнях депутатів фракції«Батьківщина» у Білоцерківській міськраді було зареєстровано більше 500 звернень громадян, усі звернення виборців були ретельно вивчені та опрацьовані. На підставі цих звернень оформлено та надіслано 106 депутатських запитів та звернень у відповідні установи та органи, проведено 99 юридичних консультацій. З особистих депутатських фондів надано матеріальну допомогу мешканцям виборчого округу на лікування та у зв’язку з тяжким матеріальним становищем, на загальну суму − 240 тисяч гривень. Разом з тим, надається допомога важкохворим дітям, людям з обмеженими фізичними можливостями та малозабезпеченим сім’ям.

Нагадуємо вам ГРАФІКИ РОБОТИ ПРИЙМАЛЕНЬ ДЕПУТАТІВ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ВІД «БАТЬКІВЩИНИ» ТА ЇХ АДРЕСИ:

  • Король Андрій Петрович – вул. Леся Курбаса, 3 (Білоцерківська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання» “Батьківщина”) перша середа з 16.00 до 18.00
  • Сахарова Оксана Михайлівна – вул. Леся Курбаса, буд. 3 (Білоцерківська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання» “Батьківщина”), 4-а середа місяця з 16.00 до 18.00.
  • Грисюк Сергій Іванович – б-р Олександрійський, буд. 125 (дитяча бібліотека №9), 1-а п’ятниця місяця з 11.00 до 12.00 години та вул. Леся Курбаса, 3 (Білоцерківська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання» “Батьківщина”) 3 –я середа місяця  з 16:00 до 18:00
  • Русс Олександр Миколайович – вул. 2-га Піщана, 49, 2-га середа місяцяз 14:00 до 16:00
Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Фастівська команда подарувала свято для «ветеранів» «Батьківщини»

Фастівська команда подарувала свято для «ветеранів» «Батьківщини»

Депутатка Київської обласної ради Ірина Панченко подарувала родині Стасюк з села Тростинки тепло в оселю

Депутатка Київської обласної ради Ірина Панченко подарувала родині Стасюк з села Тростинки тепло в оселю

Депутати Білогородської ОТГ привітали найменших футболістів зі святами

Депутати Білогородської ОТГ привітали найменших футболістів зі святами

Календар новин
Січень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31