Фракція «Батьківщина» у Білоцерківській міськраді відзвітувалася за рік роботи

У Білоцерківську міську раду було обрано чотири депутати від «Батьківщини»:  Андрія Короля (член постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації), Оксану Сахарову (член постійної комісії з питань бюджету), Сергія Грисюка (член постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру), Олександра Русса (член постійної комісії з питань ЖКГ). Фракція «Батьківщина» у Білоцерківській міськраді провела дуже активний рік і про це вона відзвітувалася перед своїми виборцями.

«Наша команда спрямовує свої сили на захист інтересів членів Білоцерківської Об’єднана територіальна громада, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень та постійно підтримує зв’язок із виборцями, трудовими колективами, громадськими організаціями та міською радою Білої Церкви. Доброчинність є найвищим проявом духовності людини. У нас є майбутнє, допоки існують люди, які власноруч змінюють наш світ на краще», − зазначено у звіті фракції.

У своєму звіті депутати нагадали, що основним завданням у здійсненні депутатської діяльності є забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

«На жаль, сьогодні наша країна опинилася в тяжких умовах виживання, і зросла кількість громадян, які просто неспроможні самостійно вирішити ті життєві проблеми, з якими їм довелося зіткнутися. Тож, сьогодні ми звертаємо на них особливу увагу та забезпечуючи ми їм максимальну підтримку», − закцентували вони.

Загалом у 2021 році у приймальнях депутатів фракції«Батьківщина» у Білоцерківській міськраді було зареєстровано більше 500 звернень громадян, усі звернення виборців були ретельно вивчені та опрацьовані. На підставі цих звернень оформлено та надіслано 106 депутатських запитів та звернень у відповідні установи та органи, проведено 99 юридичних консультацій. З особистих депутатських фондів надано матеріальну допомогу мешканцям виборчого округу на лікування та у зв’язку з тяжким матеріальним становищем, на загальну суму − 240 тисяч гривень. Разом з тим, надається допомога важкохворим дітям, людям з обмеженими фізичними можливостями та малозабезпеченим сім’ям.

Нагадуємо вам ГРАФІКИ РОБОТИ ПРИЙМАЛЕНЬ ДЕПУТАТІВ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ВІД «БАТЬКІВЩИНИ» ТА ЇХ АДРЕСИ:

  • Король Андрій Петрович – вул. Леся Курбаса, 3 (Білоцерківська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання» “Батьківщина”) перша середа з 16.00 до 18.00
  • Сахарова Оксана Михайлівна – вул. Леся Курбаса, буд. 3 (Білоцерківська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання» “Батьківщина”), 4-а середа місяця з 16.00 до 18.00.
  • Грисюк Сергій Іванович – б-р Олександрійський, буд. 125 (дитяча бібліотека №9), 1-а п’ятниця місяця з 11.00 до 12.00 години та вул. Леся Курбаса, 3 (Білоцерківська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання» “Батьківщина”) 3 –я середа місяця  з 16:00 до 18:00
  • Русс Олександр Миколайович – вул. 2-га Піщана, 49, 2-га середа місяцяз 14:00 до 16:00
Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Київська обласна «Батьківщина» розпочала процедуру відкликання депутата Ірпінської міськради

Київська обласна «Батьківщина» розпочала процедуру відкликання депутата Ірпінської міськради

Команда «Батьківщини» Київської області та депутати місцевих рад захистили землі Київщини від дерибану!

Команда «Батьківщини» Київської області та депутати місцевих рад захистили землі Київщини від дерибану!

Депутата Ірпінської міської ради Дениса Лавровського виключили із фракції «Батьківщина» за порушення рішень фракції

Депутата Ірпінської міської ради Дениса Лавровського виключили із фракції «Батьківщина» за порушення рішень фракції

Календар новин
Грудень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31