Фракція «Батьківщина» виконує свої обіцянки уже з перших днів роботи у парламенті – зареєструвала 10 першочергових законопроектів.

Так звані реформи нової влади спрямовані на знищення села. А кінцева мета «децентралізації» – дешевий український чорнозем. Про це заявила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель, перебуваючи з робочою поїздкою на Запоріжжі.

Головний пріоритет «Батьківщини» – це інтереси людей,  команда Юлії Тимошенко буде цілеспрямовано їх захищати. Тому фракція запропонувала парламенту першочергові законопроекти і наполягає на негайному розгляді їх у Верховній Раді. Ці законодавчі ініціативи безпосередньо впливатимуть на дохідну і видаткову частини Державного бюджету та стосуватимуться благополуччя українців

В пріоритеті  законопроекти, які регулюють оподаткування офшорних юрисдикцій – №1181 (про податковий суверенітет України та офшорні компанії) та №1179 (про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії»). Фракція «Батьківщина» вносила ці законопроекти протягом останніх 5 років, але їх не виносили на порядок денний. Вони безпосередньо впливатимуть на дохідну частину, саме тому їм необхідно надати перевагу.

«Вони [законопроекти №1181 та №1179] чітко встановлюють порядок оподаткування для офшорних юрисдикцій. Подібні норми існували в Україні, коли було запроваджено закон про трансферне ціноутворення, що дозволяв наповнювати бюджет майже на третину додатковими коштами, які ми отримували від офшорних юрисдикцій», – заявив Сергій Соболєв, заступник голови фракції «Батьківщина».

На думку члена депутатської фракції «Батьківщина» Костянтина Бондарєва, парламент має в найближчі тижні розглянути й інші законопроекти. А саме: щодо спрямування природного газу вітчизняного виробництва на потреби населення (№1177), підвищення розміру мінімальної пенсії за віком до розміру фактичного прожиткового мінімуму (№1172), про прожитковий мінімум (№1175), питання фінансування багатодітних родин та допомоги при народженні дитини (№1173).

«Цих законопроектів перш за все потребують люди. Нинішні ціні на комунальні послуги майже непідйомні для більшості українців. Спрямування газу українського видобутку на потреби населення та бюджетної сфери має зменшити вартість гарячої води та опалення вдвічі! Тому я вважаю, що новий парламент має невідкладно розглянути законопроект, який позбавить людей від комунального рабства» , – зауважив Костянтин Бондарєв.

Нагадаємо, фракція «Батьківщина»  висловила готовність підтримати новий парламент та Президента. Втім, наголошує, що готовність до співпраці і підтримки нової влади не означає, що «Батьківщина» не буде викривати спроби нових чиновників чи депутатів проштовхнути лобістські рішення, які містять корупційні ризики.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Звернення Юлії Тимошенко до президента та прем‘єр-міністра з приводу повеней у Західній Україні

Звернення Юлії Тимошенко до президента та прем‘єр-міністра з приводу повеней у Західній Україні

Костянтин Бондарєв: Провал Шмигаля, піар Порошенко та що нам дає розширене партнерство НАТО?

Костянтин Бондарєв: Провал Шмигаля, піар Порошенко та що нам дає розширене партнерство НАТО?

Команда «Батьківщини» відвідала дитячий будинок та навчальні заклади у Вишгороді з нагоди Дня захисту дітей.

Команда «Батьківщини» відвідала дитячий будинок та навчальні заклади у Вишгороді з нагоди Дня захисту дітей.

Календар новин
Липень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31