Фракція «Батьківщина» виконує свої обіцянки уже з перших днів роботи у парламенті – зареєструвала 10 першочергових законопроектів.

Так звані реформи нової влади спрямовані на знищення села. А кінцева мета «децентралізації» – дешевий український чорнозем. Про це заявила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель, перебуваючи з робочою поїздкою на Запоріжжі.

Головний пріоритет «Батьківщини» – це інтереси людей,  команда Юлії Тимошенко буде цілеспрямовано їх захищати. Тому фракція запропонувала парламенту першочергові законопроекти і наполягає на негайному розгляді їх у Верховній Раді. Ці законодавчі ініціативи безпосередньо впливатимуть на дохідну і видаткову частини Державного бюджету та стосуватимуться благополуччя українців

В пріоритеті  законопроекти, які регулюють оподаткування офшорних юрисдикцій – №1181 (про податковий суверенітет України та офшорні компанії) та №1179 (про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії»). Фракція «Батьківщина» вносила ці законопроекти протягом останніх 5 років, але їх не виносили на порядок денний. Вони безпосередньо впливатимуть на дохідну частину, саме тому їм необхідно надати перевагу.

«Вони [законопроекти №1181 та №1179] чітко встановлюють порядок оподаткування для офшорних юрисдикцій. Подібні норми існували в Україні, коли було запроваджено закон про трансферне ціноутворення, що дозволяв наповнювати бюджет майже на третину додатковими коштами, які ми отримували від офшорних юрисдикцій», – заявив Сергій Соболєв, заступник голови фракції «Батьківщина».

На думку члена депутатської фракції «Батьківщина» Костянтина Бондарєва, парламент має в найближчі тижні розглянути й інші законопроекти. А саме: щодо спрямування природного газу вітчизняного виробництва на потреби населення (№1177), підвищення розміру мінімальної пенсії за віком до розміру фактичного прожиткового мінімуму (№1172), про прожитковий мінімум (№1175), питання фінансування багатодітних родин та допомоги при народженні дитини (№1173).

«Цих законопроектів перш за все потребують люди. Нинішні ціні на комунальні послуги майже непідйомні для більшості українців. Спрямування газу українського видобутку на потреби населення та бюджетної сфери має зменшити вартість гарячої води та опалення вдвічі! Тому я вважаю, що новий парламент має невідкладно розглянути законопроект, який позбавить людей від комунального рабства» , – зауважив Костянтин Бондарєв.

Нагадаємо, фракція «Батьківщина»  висловила готовність підтримати новий парламент та Президента. Втім, наголошує, що готовність до співпраці і підтримки нової влади не означає, що «Батьківщина» не буде викривати спроби нових чиновників чи депутатів проштовхнути лобістські рішення, які містять корупційні ризики.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Костянтин Бондарєв: Український газ має коштувати для українців трохи більше 3 грн за кубометр

Костянтин Бондарєв: Український газ має коштувати для українців трохи більше 3 грн за кубометр

Вчора ми зазнали тяжкої втрати. Пішов з життя член команди “Батьківщини” на Київщині –  Іса Курамагамедов.

Вчора ми зазнали тяжкої втрати. Пішов з життя член команди “Батьківщини” на Київщині – Іса Курамагамедов.

Київська обласна рада прийняла бюджет 2021

Київська обласна рада прийняла бюджет 2021

Календар новин
Січень 2021
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31