Ганна Старикова: Підняття ціни на газ для населення є непрепустимим (Пряма мова)

Депутати Київської обласної ради першими в Україні звернулися до Президента щодо неприпустимості підвищення ціни на газ.

Відповідне звернення було підтримано голосуванням депутатів на сесії обласної ради, що відбулася 10 жовтня: «Ми, депутати Київської обласної ради, вважаємо підняття ціни на газ для населення неприпустимим і таким, що порушує права громадян України на доступні житлово-комунальні послуги для всіх споживачів. Більше того, переконані, що боргова політика уряду є неефективною і такою, яка шкодить національним інтересам і вітчизняній економіці» – йдеться у зверненні.

Мої особисті переконання, що ми не можемо в країні допустити чергового підвищення тарифів і мова йде не лише про газ, а будь-які тарифи на комунальні послуги в Україні не можуть бути підвищені доки не буде значного зростання рівня життя українців – це позиція нашої партії «Батьківщина» і ми її на Київщині підтримуємо і зробимо все для того, щоби не допустити нового «тарифного геноциду».

Щодо тарифної політики, сьогодні є чимало запитань, адже об’єктивна вартість українського газу складає– від 1500 до 2000 грн за тисячу кубометрів. Навіть чинна для українців ціна (6957 грн за тисячу кубометрів) у 3,5-4,5 рази більше за оголошену експертами. Відтак, яке економічне обґрунтування дозволяє уряду заявляти про чергове підвищення ціни на газ для населення?

Нам продовжують вже вкотре, розповідати про вимоги МВФ, про те що бюджет країни недоотримає значні кошти і це, начебто є аргументами для того щоби ще збільшити і так високі тарифи для людей. Насправді ж МВФ вимагає лише збалансувати економіку, привести до оптимальних показників дефіцит державного бюджету та боргових зобов’язань. Чомусь жодних рішень, які б були би спрямовані на реальне оздоровлення економіки від Уряду ми не бачимо, натомість пропонують постійно підвищувати ціни і тарифи для людей. Це неприйнятно!

Додам, що ми могли б у короткостроковій перспективі розглядати модернізацію українського газовидобування. За даними експертів, «Укргазвидобування» та приватні компанії видобувають з українських надр понад 20 млрд кубометрів газу. У той же час населення України споживає 17 млрд кубометрів. Україна має чудові перспективи нарощувати видобуток власного газу видобуваючи не тільки поверхневий газ, а й горизонтальний та газ на великих глибинах, який залишається недоторканим. Цим газом Україна могла б покривати усі свої потреби та експортувати його.

Прикро, що це все відбувається на тлі тривкого збідніння, зубожіння та фактичного грабунку людей, які щодня дізнаються про корупційні складові тарифної політики в Україні. Прикриваючись «економічною кризою», війною та гуманітарною катастрофою, до якої ця влада довела наша країну, Уряд за вказівками президента продовжує ставити експерименти над людьми.

Від імені усього депутатського корпусу, офіційно заявляю, що в такій тяжкій ситуації ми стоятимемо на захисті людей, ми вже звернулися до Президента України, скористуватися своїм конституційним правом, відповідно до статті 106 Конституції України призупинити дію Постанови Кабінету Міністрів і не допустити зростання тарифів для населення. Окрім цього, президент має спрямувати всі свої сили, використати всі можливості для того, щоби дати українцям пережити зиму без «несподіваних сюрпризів», що підривають фінансове становище громадян і їхню платоспроможність в цілому.

Досить знущатися над людьми!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Ганна Старикова: Прибічники Порошенка намагаються вкрасти мільярд гривень із бюджету Київщини

Ганна Старикова: Прибічники Порошенка намагаються вкрасти мільярд гривень із бюджету Київщини

«Батьківщинівця» відзначили почесною нагородою

«Батьківщинівця» відзначили почесною нагородою

Юлія Тимошенко: Україні потрібна Нацкомісія з розслідування корупції на найвищому рівні

Юлія Тимошенко: Україні потрібна Нацкомісія з розслідування корупції на найвищому рівні

Календар новин
Травень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
5
6
7
8
9
12
14
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31