Ганна Старикова: Прибічники Порошенка намагаються вкрасти мільярд гривень із бюджету Київщини

Проект розподілу обласного бюджету розвитку, запропонований командою Порошенка, є нічим іншим, як політичною корупцією.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації, про це йдеться у заяві голови обласної ради Ганни Старикової.

«Голова КОДА Олександр Терещук, призначений Порошенком, координований у своїх діях очільником партійного осередку БПП у Київській області Ігорем Кононенком,  разом із керівником фракції БПП в обласній раді Георгієм Цагареашвілі, нехтуючи будь-якою логікою та потребами громади, враховуючи лише свої інтереси, намагаються роздерибанити мільярд гривень», – заявила очільниця облради.

Ганна Старикова звернулася до новообраного Президента Володимира Зеленського з проханням якомога швидше делегувати своїх представників до виконавчої влади, аби «унеможливити розкрадання посіпаками Порошенка бюджету Київської області».

«Сьогодні, коли тиск на мене досяг апогею, я ініціюю відкритий діалог між територіальною громадою Київщини та новообраним Президентом Володимиром Зеленським, лідерами політичних партій, представлених в обласній раді. Запрошую всіх до обговорення проекту бюджету розвитку Київщини на 2019 рік», – йдеться у заяві.

Ганна Старикова зауважила, що представники територіальних громад Київщини повинні сформувати збалансований проект бюджету з урахуванням реальних потреб і пропозицій від кожної з територій.

«Цей мільярд гривень – це кошти не представників команди Порошенка, не представників партій та депутатів обласної чи Верховної рад, – це кошти платників податків Київщини, які потрібно повернути людям через соціальні блага», – наголосила вона.

Ганна Старикова закликала лідерів політичних сил не допустити участі їх представників у реалізації корупційних схем Порошенка. Вона закликала територіальну громаду, мерів міст, сільських та селищних голів, депутатів усіх рівнів взяти участь у громадських обговореннях бюджету розвитку Київщини на 2019 рік та перспективного плану об’єднання територіальних громад області.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Мусимо завадити іноземним спекулянтам скупити Україну!

Юлія Тимошенко: Мусимо завадити іноземним спекулянтам скупити Україну!

Земля: за мить до катастрофи

Земля: за мить до катастрофи

Ми самі не помітимо, як перетворимося в щось схоже між циганами та індіанцями, − член Національного штабу захисту рідної землі у Київській області

Ми самі не помітимо, як перетворимося в щось схоже між циганами та індіанцями, − член Національного штабу захисту рідної землі у Київській області

Календар новин
Лютий 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29