Ганна Старикова: Прибічники Порошенка намагаються вкрасти мільярд гривень із бюджету Київщини

Проект розподілу обласного бюджету розвитку, запропонований командою Порошенка, є нічим іншим, як політичною корупцією.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації, про це йдеться у заяві голови обласної ради Ганни Старикової.

«Голова КОДА Олександр Терещук, призначений Порошенком, координований у своїх діях очільником партійного осередку БПП у Київській області Ігорем Кононенком,  разом із керівником фракції БПП в обласній раді Георгієм Цагареашвілі, нехтуючи будь-якою логікою та потребами громади, враховуючи лише свої інтереси, намагаються роздерибанити мільярд гривень», – заявила очільниця облради.

Ганна Старикова звернулася до новообраного Президента Володимира Зеленського з проханням якомога швидше делегувати своїх представників до виконавчої влади, аби «унеможливити розкрадання посіпаками Порошенка бюджету Київської області».

«Сьогодні, коли тиск на мене досяг апогею, я ініціюю відкритий діалог між територіальною громадою Київщини та новообраним Президентом Володимиром Зеленським, лідерами політичних партій, представлених в обласній раді. Запрошую всіх до обговорення проекту бюджету розвитку Київщини на 2019 рік», – йдеться у заяві.

Ганна Старикова зауважила, що представники територіальних громад Київщини повинні сформувати збалансований проект бюджету з урахуванням реальних потреб і пропозицій від кожної з територій.

«Цей мільярд гривень – це кошти не представників команди Порошенка, не представників партій та депутатів обласної чи Верховної рад, – це кошти платників податків Київщини, які потрібно повернути людям через соціальні блага», – наголосила вона.

Ганна Старикова закликала лідерів політичних сил не допустити участі їх представників у реалізації корупційних схем Порошенка. Вона закликала територіальну громаду, мерів міст, сільських та селищних голів, депутатів усіх рівнів взяти участь у громадських обговореннях бюджету розвитку Київщини на 2019 рік та перспективного плану об’єднання територіальних громад області.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Підсумки цьогорічних парламентських перегонів у Київській області (фото)

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» подарував дитячий майданчик селу на Київщині

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Календар новин
Серпень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31