Хіт парад зашкварів від Зе!команди

Минулого тижня «Слуги» відривалися по-справжньому. Тому я склав топ-5 скандалів, які дуже серйозно дискредитують команду ЗЕ! не тільки в Україні, але й в очах світової спільноти. 

 

1-ше місце: Сварка Тимошенко і Зеленського

 

Зеленський явно не розрахував свої сили. Одна справа наїхати в Борисполі на депутата міськради, інше це спробувати наїхати на Юлію Володимирівну. Вона відповіла дуже гідно і тут Зеленський виглядав не дуже.

 

2-ге місце: плівки «Трубу прорвало»

 

Коли у керівника силової структури такого рівня в вентиляторі просто так опиняються прослуховуючі пристрої, вся країна розуміє, що він ручний керівник. Тобто у нас немає незалежного слідчого органу. Це вже висновок. Це те, про що говорив Зеленський Трампу: у нього є своє слідство, свої силовики, буде свій Генеральний прокурор. А де демократія і незалежність? Так може і суди у нього (Зеленського) скоро будуть свої …

 

3-тє місце: У партії “Слугу народу” не працює жодної людини

 

Така віртуальна структура. Я вам скажу, що і обласні конференції за дивним збігом обставин теж проходили віртуально. Кажуть, що вони звичайно зроблять повтор, це як в ролику: не вийшло з першого разу − нічого, знімемо другий. Тобто така фейкова структура.

 

4-те місце: Строк Іванісова за згвалтування

 

Народний депутат України від “Слуги народу” має судимість за згвалтування. Ви знаєте, це результат роботи кар’єрного ліфта, який підняв з дна всі нечистоти, все сміття. На жаль підняв його прямо у Верховну раду.

 

5-те місце: Стефанчук і його теща

 

Перший віце-спікер орендує квартиру у своєї тещі і сплачує орендну плату з бюджету. Стефанчук − юрист, людина, яка займає дуже високу посаду в країні, по суті він в першій шерензі біля Президента Зеленського. І от ми бачимо ким Зеленський себе оточив: злодіями, шахраями, хабарниками, пройдисвітами, насильниками. Друзі, це суттєва проблема.

 

Як з цим боротися?

 

Коли йшли на вибори Зеленський обіцяв  виводити за руку депутатів з парламенту і вони мали б складати свої повноваження. Поки цього немає. А чому? Тому що немає закону. Той закон, який прийняли про імпічмент Президента – не працює, тому що простіше поміняти Конституцію  ніж оголосити імпічмент. Все це взагалі добре, тільки це лише голі слогани, а реалізації немає. І найважливіше, проблема не в самих депутатах, а проблема в ляльководах. Ми ж розуміємо, що хтось є за «ширмою» і ними хтось керує. За всіма фракціями (крім «Батьківщини») стоять ляльководи у вигляді олігархів. Нескладно здогадатися, що олігархи стоять вже не тільки українські. Є пан Сорос − це закордонний олігарх, який має дуже великий вплив в тому числі і в «Слузі народу». Це грантоїди, які за гроші змінюють законодавство, Конституцію та й взагалі правила і устрій в нашій країні. Вони фактично вже керують нашою країною з-за океану.

 

Найнеобхідніше, що потрібно зробити у вигляді законодавчої ініціативи − це прийняти закон про лобізм. Якби цей закон був, все було б по-іншому. Про корупцію в Україні говорять дуже багато. Але тільки одна людина за неї засуджена і сидить, саме за корупцію в Україні, його прізвище Манафорт. Тільки сидить він в американській в’язниці і судив його американський суд. Нам терміново потрібно приймати закон про боротьбу з корупцією, але в вигляді лобізму. Політики повинні декларувати на кого вони працюють.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Юлія Тимошенко: Команда Київщини набула зовсім іншої сили. Я переконана, результат буде вражаючий

Юлія Тимошенко: Команда Київщини набула зовсім іншої сили. Я переконана, результат буде вражаючий

Відбулося засідання кадрової комісіі з кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина» у Білогородську ОТГ, Дмитрівську ОТГ та Борщагівську ОТГ

Відбулося засідання кадрової комісіі з кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина» у Білогородську ОТГ, Дмитрівську ОТГ та Борщагівську ОТГ

До уваги представників засобів масової інформації!

До уваги представників засобів масової інформації!

Календар новин
Вересень2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
6
8
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30