Хіт парад зашкварів від Зе!команди

Минулого тижня «Слуги» відривалися по-справжньому. Тому я склав топ-5 скандалів, які дуже серйозно дискредитують команду ЗЕ! не тільки в Україні, але й в очах світової спільноти. 

 

1-ше місце: Сварка Тимошенко і Зеленського

 

Зеленський явно не розрахував свої сили. Одна справа наїхати в Борисполі на депутата міськради, інше це спробувати наїхати на Юлію Володимирівну. Вона відповіла дуже гідно і тут Зеленський виглядав не дуже.

 

2-ге місце: плівки «Трубу прорвало»

 

Коли у керівника силової структури такого рівня в вентиляторі просто так опиняються прослуховуючі пристрої, вся країна розуміє, що він ручний керівник. Тобто у нас немає незалежного слідчого органу. Це вже висновок. Це те, про що говорив Зеленський Трампу: у нього є своє слідство, свої силовики, буде свій Генеральний прокурор. А де демократія і незалежність? Так може і суди у нього (Зеленського) скоро будуть свої …

 

3-тє місце: У партії “Слугу народу” не працює жодної людини

 

Така віртуальна структура. Я вам скажу, що і обласні конференції за дивним збігом обставин теж проходили віртуально. Кажуть, що вони звичайно зроблять повтор, це як в ролику: не вийшло з першого разу − нічого, знімемо другий. Тобто така фейкова структура.

 

4-те місце: Строк Іванісова за згвалтування

 

Народний депутат України від “Слуги народу” має судимість за згвалтування. Ви знаєте, це результат роботи кар’єрного ліфта, який підняв з дна всі нечистоти, все сміття. На жаль підняв його прямо у Верховну раду.

 

5-те місце: Стефанчук і його теща

 

Перший віце-спікер орендує квартиру у своєї тещі і сплачує орендну плату з бюджету. Стефанчук − юрист, людина, яка займає дуже високу посаду в країні, по суті він в першій шерензі біля Президента Зеленського. І от ми бачимо ким Зеленський себе оточив: злодіями, шахраями, хабарниками, пройдисвітами, насильниками. Друзі, це суттєва проблема.

 

Як з цим боротися?

 

Коли йшли на вибори Зеленський обіцяв  виводити за руку депутатів з парламенту і вони мали б складати свої повноваження. Поки цього немає. А чому? Тому що немає закону. Той закон, який прийняли про імпічмент Президента – не працює, тому що простіше поміняти Конституцію  ніж оголосити імпічмент. Все це взагалі добре, тільки це лише голі слогани, а реалізації немає. І найважливіше, проблема не в самих депутатах, а проблема в ляльководах. Ми ж розуміємо, що хтось є за «ширмою» і ними хтось керує. За всіма фракціями (крім «Батьківщини») стоять ляльководи у вигляді олігархів. Нескладно здогадатися, що олігархи стоять вже не тільки українські. Є пан Сорос − це закордонний олігарх, який має дуже великий вплив в тому числі і в «Слузі народу». Це грантоїди, які за гроші змінюють законодавство, Конституцію та й взагалі правила і устрій в нашій країні. Вони фактично вже керують нашою країною з-за океану.

 

Найнеобхідніше, що потрібно зробити у вигляді законодавчої ініціативи − це прийняти закон про лобізм. Якби цей закон був, все було б по-іншому. Про корупцію в Україні говорять дуже багато. Але тільки одна людина за неї засуджена і сидить, саме за корупцію в Україні, його прізвище Манафорт. Тільки сидить він в американській в’язниці і судив його американський суд. Нам терміново потрібно приймати закон про боротьбу з корупцією, але в вигляді лобізму. Політики повинні декларувати на кого вони працюють.

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Влог Костянтина Бондарєва: COVID-19. Як маніпулюють статистикою і до чого тут Трамп і вибори в США?

Влог Костянтина Бондарєва: COVID-19. Як маніпулюють статистикою і до чого тут Трамп і вибори в США?

Вишгородська міська рада закупила дезінфекційні засоби для забезпечення всіх комунальних підприємств міста

Вишгородська міська рада закупила дезінфекційні засоби для забезпечення всіх комунальних підприємств міста

Голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко перераховуватиме свою зарплату у Обухівську центральну районну лікарню

Голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко перераховуватиме свою зарплату у Обухівську центральну районну лікарню

Календар новин
Квітень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30