Кадрові ротації у Кабміні нічого не вирішать, допоки в уряду не буде комплексної програми дій, – Костянтин Бондарєв

Можливі кадрові перестановки в Кабміні або ж навіть звільнення його очільника Дениса Шмигаля кардинально не змінять ситуацію в країні, бо сьогодні уряд не має найголовнішого – затвердженої програми дій.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Костянтин Бондарєв в ефірі телеканалу «Еспресо».

Народний депутат повідомив, що «Батьківщина» не голосуватиме за жодні зміни у складі Кабінету міністрів, адже фракція не підтримує політику, яку проводить владна команда. На переконання Костянтина Бондарєва, саме Зеленський формує вищі органи влади, тож президент несе повну відповідальність за все, що відбувається в уряді та парламенті.

«Ми точно не будемо підтримувати ні звільнення, ні призначення у цьому уряді. Ми пропонували співпрацю, ми пропонували ідеї, які допомогли б реформувати наше суспільство, наше життя. Питанням формування уряду, як і монобільшості, займався особисто президент Зеленський. Вся відповідальність – на ньому. Те, що сьогодні, на жаль, цей уряд вже другий рік поспіль працює без програми, яку повинні були запропонувати суспільству, – це факт», – зауважив парламентар.

За його словами, без покрокової стратегії розвитку України будь-які кадрові перестановки уряду – це відвертання уваги суспільства від серйозних проблем: нової хвилі епідемії, тарифної кризи, підвищення цін.

«Сьогодні ми бачимо залатування дірок, якісь рефлекторні дії, як реакція на зовнішні чинники та фактори. Відповідей на ключові запитання, які турбують суспільство, немає, дискусії немає, прозорості немає. Ми багато чуємо про «Велике будівництво», про реформу «Укрзалізниці», про відомих реформаторів, а насправді ж ті, хто повинен був боротися з корупцією, очолив її. Тому неважливо, які будуть відбуватися зміни в керівництві уряду. Найважливіше – чи з’явиться взагалі якась програма діяльності», – резюмував Костянтин Бондарєв.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Серпень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31