Команда «Батьківщини» Київської області та депутати місцевих рад захистили землі Київщини від дерибану!

24 листопада Київська облрада голосувала за дуже резонансне питання − про схему планування території Київської області. За цією схемою селище Коцюбинське, яке знаходиться у Бучанському районі, розділили на частини. Прийняття цього рішення лобіюють забудовники − вони зацікавлені у тому, щоб приєднати частину селища до Києва і забудувати її. 

Про це повідомила пресслужба Київської обласної парторганізації «Батьківщини».

Відстоювати землі Київщини на засідання приїхав очільник Київської обласної «Батьківщини», народний депутат Костянтин Бондарєв. Напередодні він закликав депутатів місцевих рад долучитися до сесії й не дати розпилити землі Київщини. Багато депутатів дослухалися до прохання народного обранця, тому у сесійній залі Київської облради було дуже людно. Депутати приїхали з різних куточків Київщини, а представники Коцюбинського рішуче відстоювали своє селище з плакатами. Більша частина депутатського корпусу Київської обласної ради теж не підтримала дерибан землі на Київщині.

«Нам вдалося відстояти Коцюбинське − і це велика перемога. Але, на жаль, у Київській обласній раді сьогодні є депутати, які лобіюють інтереси забудовників. І сьогодні на сесії вони показали себе, коли намагалися переконати депутатів підтримати злочинне рішення, − це Роман Титикало від «Європейської солідарності» та Ярослав Добрянський від «За майбутнього»», – зауважив Костянтин Бондарєв.

А також додав, що «Батьківщина» завжди буде захищати інтереси людей. 

«Але не дивлячись на сильне будівельне лобі ми не здаємося і надалі будемо всіма силами захищати інтереси Київщини!» – резюмував очільник Київської обласної «Батьківщини».

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Серпень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31