Костянтин Бондарєв: Адміністративно-територіальна реформа Зеленського призводить до закриття дитячих будинків, шкіл та лікарень по всій країні

Згідно з новою адміністративно-територіальною реформою утримання шкіл, садочків, лікарень, дитячих будинків та закладів для літніх людей лягло на плечі ОТГ. На жаль, у багатьох громад немає грошей, тому по всій країні фактично йде програма оптимізації, тобто закриття освітніх і медичних закладів. Команда «Батьківщини» на Київщині пильно стежить за ситуацією та робить усе для того, аби жоден соціальний заклад не був зачинений. 

Про це народний депутат від «Батьківщини» Костянтин Бондарєв заявив під час візиту до дитячого будинку «Любисток» у Петрівському ОТГ, на Вишгородщині. 

Дитячий будинок «Любисток» – це унікальний заклад, він має одні з найкращих показників в Україні і його можна назвати по-справжньому взірцевим. За понад 20 років своєї роботи дитячий будинок виховав 218 дітей і продовжує піклуватися про своїх вихованців. Втім, Директор «Любистку» Микола Жадан днями звернувся до Костянтина Бондарєва з проханням про допомогу, за його словами місцева влада планує закрити дитячий будинок. Питання щодо закриття «Любистку» набуло неймовірного розголосу, тому сьогодні у Петрівській сільраді було дуже людно. Окрім команди «Батьківщини» Київської області до сільського голови приїхали також депутати та представники інших політичних сил, а також голови сусідніх громад Вишгородського району. 

«Сьогодні ми на власні очі побачили до чого призвела реформа децентралізації. Цей чудовий заклад, який виховав більш ніж 200 дітей, місце, де діти знаходили собі родину і кращу долю, спробували закрити. Але завдяки тому, що одразу 4 мери прогарантували забезпечення всіх необхідних умов для розвитку «Любистку», цьому закладу, на щастя, бути. Ми всі разом його захистили і не будемо на цьому зупинятися», – прокоментував Костянтин Бондарєв. 

За підсумками палкої дискусії, яка тривала понад 1,5 години, вирішили, що 4 громади Вишгородська, Димерська, Петрівська та Пирнівська підпишуть меморандум про спільне фінансування «Любистку». За словами сільського голови Петрівської ОТГ Радіона Старенького, за 3 тижні меморандум буде розроблено і підписано. Голова Київської обласної «Батьківщини» разом з командою запевнили, що обов’язково проконтролюють, аби дитячий будинок був забезпечений усім необхідним для успішного функціонування. 

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Серпень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31