Костянтин Бондарєв: «Батьківщина» на Київщині здобула впевнену перемогу

Голова Київської обласної «Батьківщини Костянтин Бондарєв провів прес-конференцію, присвячену результатам виборів до об’єднаних територіальних громад.

Костянтин Бондарєв повідомив, що відповідно до паралельного підрахунку голосів на Київщині, за кількістю депутатів, обраних до рад ОТГ від партій, «Батьківщина» отримала 44,8%, у той час, коли провладна партія не отримала жодного мандата.

«Це – чесний результат, справжнє соціологічне дослідження настроїв українців, а не проплачені президентом сфальшовані рейтинги. На результат цього волевиявлення не змогли вплинути ані махінації, ані шантаж, ані підкуп виборців. «Батьківщина» вчергове довела своє беззаперечне лідерство, попри весь тиск, що чинився на партію останнім часом», – сказав Костянтин Бондарєв.

Зокрема, у Медвединський та Великодимерській ОТГ відсоток обраних від «Батьківщини» складає 62,5 та 66,7 відповідно.

За словами «батьківщинівця», результат виборів до рад ОТГ продемонстрував справжній електоральний настрій та рівень довіри до влади.

«Порошенко навіть не намагався створити імітацію демократії – на виборах використовували усі можливі брудні методи. На партійців чинився шалений тиск з використанням силовиків та адмінресурсу, кандидатів та виборців залякували, влада грубо втручалася у виборчий процес, а проти голів територіальних громад та активістів розпочато репресії – порушувалися кримінальні справи, проводилися незаконні обшуки, – розповів очільник Київської обласної «Батьківщини».

Наприклад, напередодні виборів у Фурсівській ОТГ екс-регіоналка Татяна Засуха відкрито агітувала за представників фракції БПП та скуповувала голоси виборців. Грошові суми, що роздавала Засуха, сягали двох тисяч гривень.

«І навіть за цих умов провладна партія не отримала жодного мандату на Київщині!», – наголосив Костянтин Бондарєв.

«Батьківщинівець» також прокоментував результат «Аграрної партії України», яка посіла на виборах третє місце.

«Аграрна партія України – це лобісти агрохолдингів та кишеньковий інструмент президента, покликаний забирати голоси у «Батьківщини». На цих виборах аграрії лише виконували технічну функцію, що є ще одним махінаторським знаряддям в руках Порошенка», – переконаний Бондарєв.

За словами політика, народ нарешті зрозумів, що мафію в країні можна перемогти, а часи, коли за гречку можна було купити голоси – минули.

«Сьогодні наші громадяни свідомі того, що політика олігархічної мафії на чолі з Порошенком – шлях у безодню. Ці вибори довели, що українці готові чинити спротив махінаторам, бандитам та маніпуляторам і не стануть продавати своє майбутнє на наступних парламентських і президентських виборах», – підсумував Костянтин Бондарєв.

Наостанок політик подякував тим українцям, які не побоялись тиску, прийшли на вибори та підтримали «Батьківщину».

«Наші кандидати, які стали депутатами, вас не підведуть», – запевнив Костянтин Бондарєв.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Електоральні настрої українців демонструють тотальне розчарування владою, – Костянтин Бондарєв

Електоральні настрої українців демонструють тотальне розчарування владою, – Костянтин Бондарєв

На Київщині «батьківщинівці» організували місію гуманітарної допомоги для дітей з вадами слуху

На Київщині «батьківщинівці» організували місію гуманітарної допомоги для дітей з вадами слуху

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до благодійної акції

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до благодійної акції

Календар новин
Листопад 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
4
10
11
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30