Костянтин Бондарєв: Через газову кризу в Україні масово закриваються підприємства

Цінник на блакитне паливо вже побив всі можливі і неможливі рекорди, а відсутність адекватної реакції з боку влади залишає людей і бізнес сам на сам із шаленими тарифами. 

Про це народний депутат від «Батьківщини» Костянтин Бондарев заявив в ефірі телеканалу «НАШ». 

На думку, народного обранця газовий колапс, який накрив Україну, це наслідок безвідповідальної і непрофесійної діяльності команди президента. 

«Те, що «Північний потік-2» добудують було зрозуміло ще 3-5 років тому. Давайте подивимось, що відбувається сьогодні − ми залишилися «крайніми на трубі». Тому що ціна транспортування «Північним потоком-2» буде одна, а по трубі інша. Угорщина вже підписала угоду й інші країни також будуть підписувати, тому що вони будуть дбати про свою енергетичну та економічну безпеку. Сьогодні Україна залишиться сам на сам із цим викликом», − запевнив Бондарєв. 

Народний депутат обурений тим, що ні уряд, ні президент не пропонують жодних рішень для захисту населення, натомість роблять популістичні заяви на камеру про створення рад при РНБО.  

«На жаль, на сьогодні ми не маємо досвідченої фахової команди. Президент створив Раду експертів з енергетичної безпеки, але кого президент Зеленський включив в цю раду? Добре, в нас є така рада, у мене виникає запитання: а де тоді рада по боротьбі з коронавірусом, де рада по боротьбі з тарифами? Насправді не треба створювати жодних рад. Є уряд, є президент, є Конституція, є 3 гілки влади. Тому створення рад, офісів, кабінетів − це гра на публіку. Це знаєте, гра телевізора з холодильником, і зараз вже починає перемагати холодильник», − зауважив він. 

Найгірше те, що популізм Зеленського сьогодні надто дорого обійдеться для українців, вважає народний депутат. 

«Я спілкувався з підприємцями, і можу сказати, що багато підприємств вже на цьому тижні припиняють свою роботу. На Київщині у Броварському районі є тепличний комбінат, він зачиняється на цьому тижні, бо невигідно − вони не можуть купувати газ по 60 грн. Я зустрічався з аграріями − кажуть, що коли ціна міндобрив підвищиться до небес, вони просто не зможуть посіятись», − підсумував Бондарєв.   

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Білоцерківська команда «Батьківщини» підтримує вимушених переселенців

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутатка Баришівської ОТГ долучилася до презентації проєкту з розвитку громад

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Депутат Київської обласної ради допоміг придбати автомобіль на фронт

Календар новин
Червень 2022
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
6
7
10
12
14
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30