Костянтин Бондарєв: Держава – це система і якщо вона не працює, цю систему потрібно змінювати

Останні 20 років ми намагаємося «натерти» старі механізми нашої системи «змащувачами» найкращої європейської якості. Замість вирішення реальних проблем, наша влада нагадує клоунаду, яка без зупину жонглює термінами з приставкою «антикорупційний». Багато українців досі чекають, що хтось інший, з якоїсь далекої успішної країни, прийде і врятує усіх нас. Але лідерами не народжуються, лідерами стають, коли очолюють могутні нації!

Не важливо, чи то сінгапурський Лі Куан Ю, чи то Маргарет Тетчер, чи Франклін Рузвельт – усіх їх об’єднувало те, що вони не боялися ламати старий державний устрій, адже розуміли, що перебудувати державу можна лише повністю змінивши її механізм. Сьогодні для України єдиним лідером залишається Юлія Тимошенко, що вкотре було доведено на форумі «Батьківщини» «Новий курс України». Ми презентували лише малу частину дійсно інноваційних ідей з конкретними пропозиціями і вже готовими проектами.

Це – покроковий план зміни країни, а не змащування вух українців популістськими лозунгами “життя по-новому”. Чому це інноваційно? Тому що ми маємо можливість зараз змінити саму систему управління державою, а потім поступово змінювати її окремі органи, починаючи від конституційних принципів, закінчуючи ще не баченими досі дійсно профільними Асоціаціями, які будуть курувати різні сфери життєдіяльності країни.

Пройшовши крізь пекло судової української системи, Юлія Тимошенко запропонувала модернізувати дисциплінарну комісію і замість неї створити на базі суспільного договору Палату честі. Запропонувати реально дієвий механізм може лише той лідер, який на собі відчув, як це – бути звичайним громадянином України у «незвичайних» українських судах. Наш лідер зауважила, що механізм блокчейн має бути використаний в Україні як одна з найбільш прогресивних і дієвих систем в управлінні державними органами. І це лише кілька позицій нового курсу України!

Я хочу подякувати Юлії Володимирівні за те, що вона, як справжній лідер, дослухається не лише до своїх колег, а й до звичайних людей та, що надважливо, до своїх опонентів. Сила лідера у тому, аби передусім вміти чути, а потім професійно втілити життя усі ідеї!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партійці Київщини привітали народно-аматорський хор з ювілеєм

Партійці Київщини привітали народно-аматорський хор з ювілеєм

«Батьківщина» Київщини започаткувала благодійний флешмоб для дітей

«Батьківщина» Київщини започаткувала благодійний флешмоб для дітей

Представники Вишгородської «Батьківщини» взяли участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі»

Представники Вишгородської «Батьківщини» взяли участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі»

Календар новин
Грудень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
10
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31