Костянтин Бондарєв: Досить годувати олігархів!

Сьогоднішні кабальні тарифи на електроенергію у Київській області – це ніяка не «вимога МВФ» і далеко не «всесвітній заколот постачальників електроенергетики у всьому світі», як це намагається нам розповісти наш «креативний» уряд!

Вимогою МВФ є наповнення бюджету, але яким чином це буде відбуватися – це справа самого уряду. Але замість того, щоб зробити це завдяки зменшенню рахунків на утримання апарату Президента та збільшення податків з сотні приватних заводів і підприємств «президентської свити» – уряд вирішив взяти гроші з вже і так зубожілих українців!

Тож вже до кінця цього року наша влада запланувала зідрати з українців ще у тричі більше грошей!!! Адже це дозволить уряду не лише наповнити бюджет коштом звичайних громадян, але і дати заробити енергетичним монополістам і собі грошей на чергові Мальдіви…і зробити це особливо цинічно – шляхом шантажу місцевого бізнесу, який неугодний нашій владі!

Саме тому, ми вимагаємо вирвати «Київобленерго» з пазурів усім добре відомих нам олігархів! Жителі Київської області мають право контролювати, куди вони сплачують свої податки!

Вже незабаром ми передаємо позов до Господарського суду міста Києва з вимогою повернути єдиного постачальника енергетики у області у власність держави!

Досить годувати олігархів!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Шлях вирішення транспортного питання у Вишгороді знайдено

Шлях вирішення транспортного питання у Вишгороді знайдено

“Без “Нового  економічного  курсу” Україна приречена”, – Костянтин Бондарєв

“Без “Нового економічного курсу” Україна приречена”, – Костянтин Бондарєв

Щеплення від популізму для Гройсмана, – Костянтин Бондарєв

Щеплення від популізму для Гройсмана, – Костянтин Бондарєв

Календар новин
Вересень2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
6
7
9
10
12
13
14
15
16
18
20
22
23
26
27
28
29
30