Костянтин Бондарєв: “Кримінальне провадження “по-новому”

Із джерел в СБУ мені стало відомо, що сьогодні вже підписано повідомлення про підозру, яке днями вручить мені наша доблесна Служба безпеки України. Обласна прокуратура разом з СБУ міста Києва і Київської області намагаються притягнути мене до відповідальності за ч.3 ст.186 Кримінального кодексу України – грабіж! Санкція статті передбачає ув’язнення від 4 до 6 років. У той же час, саме цією статтею не передбачено жодної альтернативи, окрім тримання підозрюваного під вартою щонайменше 2 місяці!

За твердженням правоохоронців, «злісний грабіжник Бондарєв» має сісти за ґрати мінімум на 4 роки. А все через те, що начебто під час обшуку у моєму будинку ще рік тому (!) – правоохоронці не дорахувалися у своїх речах якогось залізного приладу для дослідження геодезії! Грабіж – це відкрите викрадення чужого майна, частина третя статті передбачає, що під час цього викрадання злочинець завдав значної шкоди потерпілому. Тобто я, взяв і нещадно пограбував цілу купу правоохоронців, прямо на їх очах!!! Ні, це не жарт, це – суцільне божевілля! Цирковий перформанс Гаранта корупції України триває. Спочатку, під час обшуків в офісі «Батьківщини», що відбулися на минулому тижні за кримінальним провадженням відкритим ще у 2012 році за дорученням Януковича, запрошені правоохоронцями «поняті» намагалися підкинути у мій стіл пакет з невідомою речовиною. А коли це не вдалося, вони висувають мені нове абсурдне звинувачення, адже президентський наказ треба якось виконувати…

Схоже, Порошенко остаточно збожеволів. За такими «звинуваченнями» можна посадити за ґрати будь-кого, хто займає активну громадянську позицію чи знаходиться в опозиції до влади. Завтра таку схему можуть застосувати до кожного! Це те, у що ми не вірили, коли до влади прийшов Янукович!

Після результатів виборів в ОТГ, в яких участь більше 4-х мільйонів виборців, стало очевидно, що найбільшу електоральну підтримку беззаперечно має «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Тож влада розпочала фізичну зачистку своїх політичних опонентів, і розпочати вирішила, звісно, з нашої партії. До чого ще може призвести це божевілля по-новому?! Скільки конкурентів треба кинути за ґрати аби зберегти своє державне корупційне кодло?!

Але чи допоможе це Вам, пане Гарант, якщо рівень вашої електоральної підтримки не перевищує 6%, а 82% українців і взагалі обурені цим вашим «життям по-новому»?!

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

Юлія Тимошенко  відвідала Київщину

Юлія Тимошенко відвідала Київщину

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31