Костянтин Бондарєв: “Кримінальне провадження “по-новому”

Із джерел в СБУ мені стало відомо, що сьогодні вже підписано повідомлення про підозру, яке днями вручить мені наша доблесна Служба безпеки України. Обласна прокуратура разом з СБУ міста Києва і Київської області намагаються притягнути мене до відповідальності за ч.3 ст.186 Кримінального кодексу України – грабіж! Санкція статті передбачає ув’язнення від 4 до 6 років. У той же час, саме цією статтею не передбачено жодної альтернативи, окрім тримання підозрюваного під вартою щонайменше 2 місяці!

За твердженням правоохоронців, «злісний грабіжник Бондарєв» має сісти за ґрати мінімум на 4 роки. А все через те, що начебто під час обшуку у моєму будинку ще рік тому (!) – правоохоронці не дорахувалися у своїх речах якогось залізного приладу для дослідження геодезії! Грабіж – це відкрите викрадення чужого майна, частина третя статті передбачає, що під час цього викрадання злочинець завдав значної шкоди потерпілому. Тобто я, взяв і нещадно пограбував цілу купу правоохоронців, прямо на їх очах!!! Ні, це не жарт, це – суцільне божевілля! Цирковий перформанс Гаранта корупції України триває. Спочатку, під час обшуків в офісі «Батьківщини», що відбулися на минулому тижні за кримінальним провадженням відкритим ще у 2012 році за дорученням Януковича, запрошені правоохоронцями «поняті» намагалися підкинути у мій стіл пакет з невідомою речовиною. А коли це не вдалося, вони висувають мені нове абсурдне звинувачення, адже президентський наказ треба якось виконувати…

Схоже, Порошенко остаточно збожеволів. За такими «звинуваченнями» можна посадити за ґрати будь-кого, хто займає активну громадянську позицію чи знаходиться в опозиції до влади. Завтра таку схему можуть застосувати до кожного! Це те, у що ми не вірили, коли до влади прийшов Янукович!

Після результатів виборів в ОТГ, в яких участь більше 4-х мільйонів виборців, стало очевидно, що найбільшу електоральну підтримку беззаперечно має «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Тож влада розпочала фізичну зачистку своїх політичних опонентів, і розпочати вирішила, звісно, з нашої партії. До чого ще може призвести це божевілля по-новому?! Скільки конкурентів треба кинути за ґрати аби зберегти своє державне корупційне кодло?!

Але чи допоможе це Вам, пане Гарант, якщо рівень вашої електоральної підтримки не перевищує 6%, а 82% українців і взагалі обурені цим вашим «життям по-новому»?!

 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партійці Київщини привітали народно-аматорський хор з ювілеєм

Партійці Київщини привітали народно-аматорський хор з ювілеєм

«Батьківщина» Київщини започаткувала благодійний флешмоб для дітей

«Батьківщина» Київщини започаткувала благодійний флешмоб для дітей

Представники Вишгородської «Батьківщини» взяли участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі»

Представники Вишгородської «Батьківщини» взяли участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі»

Календар новин
Грудень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
10
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31