Костянтин Бондарєв: «Ми передамо Київоблгаз в управління жителів Київщини»

Поки Київ сидить без води – область залишилась без газу! Браво!

До такого не додумався навіть Янукович!! Сьогодні зранку люди перекрили дорогу біля Кабміну, оскільки їм у Броварах влада вмить, без жодних правомірних пояснень, перекрила газовий вентиль!

У Броварах відключення газу паралізувало усе населення: спекулюючи на газових відключеннях, влада спекулює на вразливості місцевого бізнесу! Зупинка промислової зони – це смерть підприємництва! Це і фінансові втрати, і псування обладнання, і, як наслідок,  цілковите припинення забезпечення послугами жителів Київщини!

Але передусім – це метод шантажу, нахабності якого годі й дивуватися! На сьогодні Київоблгаз – це монополіст, який напередодні виборів почав через надумані приводи по черзі відключати приватні промислові підприємства області, аби у подальшому виховувати у них «непохитну любов» до солодкої команди президента!

Київоблгаз – це не постачальник газу жителям Київщини, це структура, яка тепер «гріє» на гроші не лише простих киян, але й бізнес! Схоже, на шляху до виборів президентська команда остаточно «перегрілась». Мені страшно уявити, що може статися з таким стратегічним об‘єктом як облгаз, якщо ним управляють люди, які остаточно втратили здоровий глузд.

Ми не будемо тихо споглядати за цією анархією! Тож вже незабаром ми об’єднаємося з постраждалими підприємцями  і розпочнемо акцію з метою вирвати Київоблгаз з монопольних олігархічних пазурів і передати його в управління жителів Київщини!

«Теплого передвиборчого шантажу» від президентської команди більше не буде!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

Юлія Тимошенко  відвідала Київщину

Юлія Тимошенко відвідала Київщину

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31