Костянтин Бондарєв: «Ми передамо Київоблгаз в управління жителів Київщини»

Поки Київ сидить без води – область залишилась без газу! Браво!

До такого не додумався навіть Янукович!! Сьогодні зранку люди перекрили дорогу біля Кабміну, оскільки їм у Броварах влада вмить, без жодних правомірних пояснень, перекрила газовий вентиль!

У Броварах відключення газу паралізувало усе населення: спекулюючи на газових відключеннях, влада спекулює на вразливості місцевого бізнесу! Зупинка промислової зони – це смерть підприємництва! Це і фінансові втрати, і псування обладнання, і, як наслідок,  цілковите припинення забезпечення послугами жителів Київщини!

Але передусім – це метод шантажу, нахабності якого годі й дивуватися! На сьогодні Київоблгаз – це монополіст, який напередодні виборів почав через надумані приводи по черзі відключати приватні промислові підприємства області, аби у подальшому виховувати у них «непохитну любов» до солодкої команди президента!

Київоблгаз – це не постачальник газу жителям Київщини, це структура, яка тепер «гріє» на гроші не лише простих киян, але й бізнес! Схоже, на шляху до виборів президентська команда остаточно «перегрілась». Мені страшно уявити, що може статися з таким стратегічним об‘єктом як облгаз, якщо ним управляють люди, які остаточно втратили здоровий глузд.

Ми не будемо тихо споглядати за цією анархією! Тож вже незабаром ми об’єднаємося з постраждалими підприємцями  і розпочнемо акцію з метою вирвати Київоблгаз з монопольних олігархічних пазурів і передати його в управління жителів Київщини!

«Теплого передвиборчого шантажу» від президентської команди більше не буде!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Нова Конституція змінить життя людей на краще, – Юлія Тимошенко

Нова Конституція змінить життя людей на краще, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» вимагає припинити нарахування людям штучних боргів за газ, – заява

«Батьківщина» вимагає припинити нарахування людям штучних боргів за газ, – заява

Депутат-«батьківщинівець» відремонтував сільську амбулаторію на Київщині

Депутат-«батьківщинівець» відремонтував сільську амбулаторію на Київщині

Календар новин
Серпень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
4
5
6
8
9
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31