Костянтин Бондарєв: Поки Горган і компанія ведуть торги по бюджету, у Київській області люди перекривають дороги

Лише під спалахи масових протестів і перекриття доріг по області мешканцями Київщини, тільки сьогодні 27 квітня 2018 року (!!!), через 5 місяців з початку 2018 року, керівництвом КОДА подано звіт про бюджет минулого року! Тільки сьогодні Горган і компанія вирішили надати звіт про виконання програм соціально-економічного розвитку минулого року! Тільки сьогодні майже через півроку (!!!) – недоуправлінці Київської обласної адміністрації подають на розгляд ради проект бюджету на 2018 рік!!! І це – за півроку до його завершення!

Такого не може уявити собі жодна обласна адміністрація у цивілізованому світі! Що це – повна безвідповідальність чи прагматичні розрахунки Горгана і його компанії? Відповідь цілком очевидна. Якщо пригадати, як керівник обладміністрації разом зі своїм оточенням рвав на собі сорочку заявляючи, що начебто бюджет вони подали ще на початку 2018 року, і цей міфічний бюджет блокувала якась “чорна сила”, замість того, щоб підготувати і явити бюджет народу – пан Горган майже півроку шукав причини, які йому заважали! У числі горганівських легенд була “зла сила” у обличчі голови Київської обласної ради Ганни Страрикової, яка начебто не хотіла бачити звіти і нові бюджети. Тож, судячи з усього, ці “легендарні” бюджети ніхто так і не бачив, окрім самого Горгана… До сьогодні.

Сьогодні ж недолуга політика Горгана і компанії призвела до трагічних наслідків! Міста і райони почали виходити на масові мітинги, а все через те, що поки “зверху” тривали “договорняки”, звичайні люди опинилися у пастці, бо ж якщо для когось бюджет Київської області – це “грошове корито”, для мешканців Київщини – це ліки, пенсії та школи!

Сьогодні люди перекрили дороги у Вишневому. Ще коли частина корпусу школи ледь не впала учням на голови? Але й досі ситуація досі не змінилася: школа обвалена, а гроші на будівництво не можуть ухвалити у бюджеті! Схожа ситуація і у Києво-Святошинському районі, де просто зараз вулиці міста перекривають розлючені мешканці!

Через неприйняття бюджету сьогодні, область ризикує залишитися без коштовного обладнання для проведення ЗНО і гроші освітньої субвенції будуть повернуті в держбюджет! Департамент охорони здоров’я повідомляє про критичне зменшення запасів ліків! І такі тривожні сигнали майже по всіх департаментах ОДА! Десятки потрібних області програм умисно зриваються! А чого варте неприйняття програми соціальної підтримки в Київській області учасників АТО? Чи сім’ї АТОвців пробачать невиплату їм у 2018 році майже 90 мільйонів гривень?! Обласні програми розвитку – це не просто папірці, які можна підписати чи не підписати. Це – невидані ліки, недобудовані школи, невідремонтовані дороги! В решті решт, це чиїсь життя!

Сьогодні коли Горган і його Ко догралися у “договорняки” – через 5 місяців після нового 2018 оку – ми починаємо розгляд обласного бюджету. Більш безглуздим за це можуть стати сьогоднішні звіти за виконання минулорічного бюджету.

Далі буде..

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Фурсівська ОТГ за повернення ПрАТ «Київобленерго» у держвласність

Фурсівська ОТГ за повернення ПрАТ «Київобленерго» у держвласність

Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Бучанська міська рада закликає владу відреагувати на ситуацію на ринку електроенергії

Ставищенська районна рада вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Ставищенська районна рада вимагає від влади врегулювати ситуацію на ринку електроенергії

Календар новин
Жовтень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
5
6
7
8
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31