Костянтин Бондарєв: Поки Горган і компанія ведуть торги по бюджету, у Київській області люди перекривають дороги

Лише під спалахи масових протестів і перекриття доріг по області мешканцями Київщини, тільки сьогодні 27 квітня 2018 року (!!!), через 5 місяців з початку 2018 року, керівництвом КОДА подано звіт про бюджет минулого року! Тільки сьогодні Горган і компанія вирішили надати звіт про виконання програм соціально-економічного розвитку минулого року! Тільки сьогодні майже через півроку (!!!) – недоуправлінці Київської обласної адміністрації подають на розгляд ради проект бюджету на 2018 рік!!! І це – за півроку до його завершення!

Такого не може уявити собі жодна обласна адміністрація у цивілізованому світі! Що це – повна безвідповідальність чи прагматичні розрахунки Горгана і його компанії? Відповідь цілком очевидна. Якщо пригадати, як керівник обладміністрації разом зі своїм оточенням рвав на собі сорочку заявляючи, що начебто бюджет вони подали ще на початку 2018 року, і цей міфічний бюджет блокувала якась “чорна сила”, замість того, щоб підготувати і явити бюджет народу – пан Горган майже півроку шукав причини, які йому заважали! У числі горганівських легенд була “зла сила” у обличчі голови Київської обласної ради Ганни Страрикової, яка начебто не хотіла бачити звіти і нові бюджети. Тож, судячи з усього, ці “легендарні” бюджети ніхто так і не бачив, окрім самого Горгана… До сьогодні.

Сьогодні ж недолуга політика Горгана і компанії призвела до трагічних наслідків! Міста і райони почали виходити на масові мітинги, а все через те, що поки “зверху” тривали “договорняки”, звичайні люди опинилися у пастці, бо ж якщо для когось бюджет Київської області – це “грошове корито”, для мешканців Київщини – це ліки, пенсії та школи!

Сьогодні люди перекрили дороги у Вишневому. Ще коли частина корпусу школи ледь не впала учням на голови? Але й досі ситуація досі не змінилася: школа обвалена, а гроші на будівництво не можуть ухвалити у бюджеті! Схожа ситуація і у Києво-Святошинському районі, де просто зараз вулиці міста перекривають розлючені мешканці!

Через неприйняття бюджету сьогодні, область ризикує залишитися без коштовного обладнання для проведення ЗНО і гроші освітньої субвенції будуть повернуті в держбюджет! Департамент охорони здоров’я повідомляє про критичне зменшення запасів ліків! І такі тривожні сигнали майже по всіх департаментах ОДА! Десятки потрібних області програм умисно зриваються! А чого варте неприйняття програми соціальної підтримки в Київській області учасників АТО? Чи сім’ї АТОвців пробачать невиплату їм у 2018 році майже 90 мільйонів гривень?! Обласні програми розвитку – це не просто папірці, які можна підписати чи не підписати. Це – невидані ліки, недобудовані школи, невідремонтовані дороги! В решті решт, це чиїсь життя!

Сьогодні коли Горган і його Ко догралися у “договорняки” – через 5 місяців після нового 2018 оку – ми починаємо розгляд обласного бюджету. Більш безглуздим за це можуть стати сьогоднішні звіти за виконання минулорічного бюджету.

Далі буде..

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Нова Конституція змінить життя людей на краще, – Юлія Тимошенко

Нова Конституція змінить життя людей на краще, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» вимагає припинити нарахування людям штучних боргів за газ, – заява

«Батьківщина» вимагає припинити нарахування людям штучних боргів за газ, – заява

Депутат-«батьківщинівець» відремонтував сільську амбулаторію на Київщині

Депутат-«батьківщинівець» відремонтував сільську амбулаторію на Київщині

Календар новин
Серпень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
3
4
5
6
8
9
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31