Костянтин Бондарєв: Порошенко вчинив державну зраду

Масштабна схема розкрадання оборонного бюджету, очолювана президентом, це – державна зрада, яка вимагає негайного імпічменту.

Про це заявив голова Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв під час прес-конференції в Києві, інформує прес-служба регіональної парторганізації.

«Уся країна на власні очі побачила, що «патріотичний» слоган «Армія! Мова! Віра!» насправді означає «Армія! Друзі! Бабки!», – сказав Костянтин Бондарєв. – Корупційний скандал, викритий журналістами програми «Наші гроші», має стати початком «розмилювання» очей українців та продемонструвати, як насправді верховний головнокомандувач Збройних Сил України «любить» свою країну, армію і мову».

Очільник «Батьківщини» Київщини розповів, що друг і партнер Петра Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський разом зі своїм сином та його друзями створили схеми, якими завдали державі збитків щонайменше на 250 мільйонів гривень.

«Фіктивні контракти з нереальними фірмами президентського оточення, торгівля з Росією та постачання за захмарними цінами непридатного обладнання є нічим іншим, як державною зрадою», – переконаний Костянтин Бондарєв.

Політик заявив, що «Батьківщина» разом з іншими фракціями в парламенті розпочинає процедуру імпічменту президента за державну зраду, сприяння ворогу та торгівлю на крові з країною-окупантом.

Голова Київського обласного партосередку зауважив, що станом на 28 лютого постанову про імпічмент підписали фракція «Самопоміч» у повному складі, Радикальна партія Олега Ляшка, «Відродження», незалежні депутати та частина «єврооптимістів».

«Інші відверто ігнорують звернення, що вже є прямою ознакою того, що частина депутатів не збирається відмовлятися від «корупційного корита» порошенківської банди», – підсумував Костянтин Бондарєв.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

“Батьківщина” допомагає!

“Батьківщина” допомагає!

Календар новин
Травень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31