Костянтин Бондарєв: Ми розпочинаємо збір допомоги постраждалим у Ічні

Ранковий розстріл та пожежа. Люди масово полишають свої домівки, а профільні служби евакуювали вже біля 10 тисяч осіб! Зона дії надзвичайної ситуації у зв’язку з вибухом боєприпасів становить 16 кілометрів, а повсюди літають військові літаки. Ні, це не Донецьк! Це звичайний ранок для жителів міста Ічня на Чернігівщині!

Це у нашій державі дивним чином вкотре палає територія військового арсеналу…За час російсько-української війни зафіксовані вже три подібні надзвичайні події: у Сватово Луганської області, у Балаклії на Харківщині та у Калинівці Вінницької області. І усі спалахують за одним сценарієм: окрім евакуацій і жертв серед ні в чому не винних мешканців ми чуємо від влади лише одне – влада не винна.

Невже знову «рука Кремля»? Жодний військовий не покараний по-справжньому, усі розслідування завели у глухий кут, максимальні вироки звелися навіть не до років, а до місяців догани. Невже і цього, вже четвертого разу нам повісять на вуха оцю «руку Кремля» з черговою приміткою «диверсія»? І вже вкотре наша влада цю «руку Кремля» не схопить? Може, її просто е існує?

Халатність службовців, халатність військового керівництва і халатність самого Президента –ось що це! Ось чому вже вчетверте від цієї «руки Кремля» мирні громадяни вимушені полишати свої домівки і добре, якщо вони залишилися живими та неушкодженими!

Через цю страшну ситуацію у всій Київській області ми розпочинаємо збір допомоги постраждалим у надзвичайній ситуації під Ічнею! Ми організовуємо пункти, куди можна буде приносити теплі речі, їжу або будь-що аби допомогти евакуйованим 10 тисячам мешканців.
Разом ми зможемо!
Долучайтеся!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Партійці Київщини привітали народно-аматорський хор з ювілеєм

Партійці Київщини привітали народно-аматорський хор з ювілеєм

«Батьківщина» Київщини започаткувала благодійний флешмоб для дітей

«Батьківщина» Київщини започаткувала благодійний флешмоб для дітей

Представники Вишгородської «Батьківщини» взяли участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі»

Представники Вишгородської «Батьківщини» взяли участь у «Всеукраїнському молодіжному форумі»

Календар новин
Грудень 2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
10
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31