Костянтин Бондарєв: Ми розпочинаємо збір допомоги постраждалим у Ічні

Ранковий розстріл та пожежа. Люди масово полишають свої домівки, а профільні служби евакуювали вже біля 10 тисяч осіб! Зона дії надзвичайної ситуації у зв’язку з вибухом боєприпасів становить 16 кілометрів, а повсюди літають військові літаки. Ні, це не Донецьк! Це звичайний ранок для жителів міста Ічня на Чернігівщині!

Це у нашій державі дивним чином вкотре палає територія військового арсеналу…За час російсько-української війни зафіксовані вже три подібні надзвичайні події: у Сватово Луганської області, у Балаклії на Харківщині та у Калинівці Вінницької області. І усі спалахують за одним сценарієм: окрім евакуацій і жертв серед ні в чому не винних мешканців ми чуємо від влади лише одне – влада не винна.

Невже знову «рука Кремля»? Жодний військовий не покараний по-справжньому, усі розслідування завели у глухий кут, максимальні вироки звелися навіть не до років, а до місяців догани. Невже і цього, вже четвертого разу нам повісять на вуха оцю «руку Кремля» з черговою приміткою «диверсія»? І вже вкотре наша влада цю «руку Кремля» не схопить? Може, її просто е існує?

Халатність службовців, халатність військового керівництва і халатність самого Президента –ось що це! Ось чому вже вчетверте від цієї «руки Кремля» мирні громадяни вимушені полишати свої домівки і добре, якщо вони залишилися живими та неушкодженими!

Через цю страшну ситуацію у всій Київській області ми розпочинаємо збір допомоги постраждалим у надзвичайній ситуації під Ічнею! Ми організовуємо пункти, куди можна буде приносити теплі речі, їжу або будь-що аби допомогти евакуйованим 10 тисячам мешканців.
Разом ми зможемо!
Долучайтеся!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” привітав обдарованих дітей

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівець” організував спортивні змагання на Київщині

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

“Батьківщинівці” Київщини привітали дітей зі святом

Календар новин
Червень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30