Костянтин Бондарєв: «Розведення військ або замилювання очей?»

Цього тижня крім скандалів з переписками депутатів Яременко і Радуцького, яким ви вже певно дали політичну оцінку, відбувалися і інші не менш цікаві події. Були перемоги, але не обійшлося і без зрад. 

Трохи про позитивне

Заборонили вирубати Буковинський ліс. Це чудово, але насправді – це лише перший крок. Хіба в Київській області чи Харківській немає проблеми з вирубкою лісів? Тому, я вважаю, що потрібно заборонити експорт лісу – це вирішить усі проблеми.

Друга перемога. З подачі «Батьківщини», а саме Юлія Тимошенко внесла цю пропозицію. Був прийнятий законопроект, який забороняє продаж газотранспортної системи України. Це теж дуже важливий крок.   

Є ще одна позитивна новина. Заморозили прийняття закону, завдяки якому іноземці зможуть викупити 73% території України. 

Що ховають від нас прикриваючись фарсом під назвою «розведення військ в ООС»?

За цими невеликими перемогами, мені здається ми не помічаємо одну величезну зраду. Справа втім, що сьогодні суспільство надто поляризується: якщо центральна і західна частини України вкрай негативно сприймають формулу Штайнмаєра, то на Сході і Півдні люди навпаки її підтримують.  Ми знову чомусь розколюємо нашу країну, наше суспільство. Тим не менш, розведення військ не пішло. А знаєте чому? Тому що Путіна це не цікавить. Путін хоче мати гарантії, що Україна буде позаблоковою державою, тобто залишиться буфером між Росією та Європою. Але, якщо з причиною зрозуміло, то постає наступне питання: а що робити? Переговори з Америкою або ж з Францією чи Німеччиною нічого не вирішать. Тому що інтереси Путіна у іншому. Сьогодні ми не є суверенною державою, адже втратили частину території і в країні йде війна. Тому ні про який рух до Європи чи НАТО не може йти мова. Чому? Бо у правилах цих світових організацій просто заборонено приймати такі країни, якою є сьогодні Україна,  до своїх лав. Саме тому це залишається нереальним, допоки ми не повернемо свій суверенітет.

Де шукати вихід?

Починати треба з іншого. Є така книжка, називається «Новий курс». Юлія Тимошенко і її команда перед президентськими виборами запропонували ідею розвитку країну на десятиріччя вперед.  

Так ось, перше, що необхідно зробити − прийняти народну Конституцію через референдум. Саме через референдум також вирішити: яким чином має продаватися земля, чи потрібен ринок землі, який він має бути. Звісно, він має бути. Але покупці точно не мають бути іноземцями. Територіальні громади мають фінансуватися державою саме для купівлі цієї землі, а люди мають мати змогу реалізувати передбачене Конституцією право продавати свою власність. 

У «Новому курсі» є й основоположні реформи в економічному напрямку. Необхідно визначитися, яким чином ми будемо керувати державою. За якими правилами ми будемо обирати депутатів, їх кількість. Це стосується не тільки Верховної Ради, але й, нагадаю, в нас через рік вибори до місцевих рад. А нового закону в нас немає. А за старим… Ви пам’ятаєте, як обирали по-старому? Ніби на осліп в лотерею, це нечесний закон. 

Я думаю, починати треба з цього. Взяти і почитати «Новий курс» тим, хто ще його не читав. 

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

Переписати історію: більшість українців хотіла б, щоб президенткою стала Тимошенко

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

«Батьківщина» допомагає на Обухівщині!

“Батьківщина” допомагає!

“Батьківщина” допомагає!

Календар новин
Травень 2020
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31