Костянтин Бондарєв: Стати Президентом України людині без політичного досвіду – все одно, що довірити ядерний реактор дитині

Нашій країні на сьогодні, на жаль, бракує не лише лікарів, вчителів та шахтарів – Україні конче бракує нових політичних облич. Але проблема полягає у тому, що старт політичної кар’єри в Україні суттєво відрізняється від європейських, так би мовити «книжкових» ідеалів. «Казковий» сюжет з голлівудським присмаком про умовного водія тролейбуса, який вирішив змінити країну ставши Президентом, на жаль, в українських політичних реаліях може потягнути хіба що на серіал.

Проблема сходження нових облич на політичний п’єдестал полягає у тому, що хтось має стати для них опорою. Однин у полі, як і політик в українському уряді – не воїн, як би нам не подобалася ця проста істина. Нові люди мають пройти крізь залізний панцир політичного супротиву! Система ніколи не прийме «чужу» людину, вона починає ламати її, фізично чи морально знищуючи, система намагається тиснути на найболючіше – на близьких і рідних. І невдовзі виштовхує неугодних кудись подалі від очей людей, як це неодноразово демонструвала нам наша історія, коли у в’язниці ледь не була похована Юлія Тимошенко!

Але не вийшло! Вона виявилася титаном політичних репресій, вона довела усьому світу, що її місія лише розпочалася. Лише такі лідери зможуть привести і захистити нові обличчя у вирі вітчизняних реалій державотворення. Чи можемо ми собі уявити, щоб зараз у крісло Президента України сів хтось на кшталт Святослава Вакарчука чи Іво Бобула? Без жодного досвіду і розуміння політичних процесів. Чим тоді гірші за них інші громадяни нашої держави, які поки що працюють десь у таксі чи просто ведуть дебати на кухні на тему «от якщо б я став Президентом»…. І далі – усім відоме гройсманське «я вам покажу як тут управляти країною».

На жаль, політичної романтики в Україні бути не може. Не важливо, яку роботу ти виконував доки одного дня не вирішив прокинутися Президентом, важливо те, що не присвятивши все життя державному будівництву, ніколи не здобудеш досвід управління країною, а награвшись країною як іграшкою, і сам станеш іграшкою у руках олігархів…
А що буде далі – ми вже усі з Вами знаємо…

Саме тому я підтримував, підтримую і продовжуватиму підтримувати єдиного політика та єдиного лідера, який чітко розуміє, що таке державне управління і як його змінити, попри опір політичного олігархату, як вивести країну з пекла, у якому сьогодні живемо ми, а завтра житимуть наші діти.

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

На Київщині «Батьківщина» допомогла провести спортивний турнір

Юлія Тимошенко  відвідала Київщину

Юлія Тимошенко відвідала Київщину

Календар новин
Березень 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31