Костянтин Бондарєв: Сильна Україна не потрібна нікому, окрім нас

Це питання –  одне з найгостріших для нас сьогодні – обговорює Юлія Тимошенко. Разом з  військовими, волонтерами, військовими медиками та капеланами, експертами з питань безпеки, представниками дипломатичного корпусу та представниками міжнародних організацій ми шукаємо стратегію миру та безпеки нашої країни.

Ми зараз даємо відповідь на багато питань, на які не змогли дати відповідь Президент і його команда протягом останніх майже чотирьох років. Як перемогти у війні, відновити територіальну цілісність та повернути Україну до мирного життя? Як зробити армію сильною, а дипломатію – ефективною?  Лідер «Батьківщини» презентує стратегію перемоги у війні та повернення окупованих територій. Поки ми не приберемо з країни цей уряд «успішних реформаторів» – країна котитиметься у прірву! І реформувати згодом вже буде просто нічого!

Запис безпекового можна подивитися форуму за посиланням: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/327520137801239/

Мир – це стратегія, яку потрібно обговорювати і втілювати в життя! А не писати на біг-бордах про «мир у всьому світі» і спокійно продовжувати займатися контрабандою на окупованих  територіях!

Поділитися у соцмережах:

Останні новини

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей  із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини долучилися до урочистостей із нагоди Свята рідної мови

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщинівці» Київщини дбають про майбутнє молоді

«Батьківщина» Київщини: Через децентралізацію в області закривають школи

«Батьківщина» Київщини: Через децентралізацію в області закривають школи

Календар новин
Лютий 2019
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
2
3
4
10
12
16
17
18
19
21
23
24
25
26
27
28